Samo się posprząta!

2013-01-09 10:05
RoboCleaner
Autor: _materialy_prasowe

Odkurzanie to jedna z najmniej lubianych czynności. Dlatego wielu ucieszy fakt, że na rynku jest dostępne urządzenie, które sprząta samo nawet, gdy nie ma nas w domu.

RoboCleaner RC 3000 firmy Kärcher samodzielnie czyści wszystkie standardowe pokrycia podłogowe, oszczędzając nasz czas i energię. Wystarczy go włączyć i wybrać czas pracy, a urządzenie zrobi za nas resztę. Dzięki kompaktowym rozmiarom bez problemu porusza się po mieszkaniu, odkurzając podłogi i dywany nawet w zakamarkach pod meblami. Dzięki wbudowanym sensorom omija przeszkody, a specjalne czujniki chronią go przed upadkiem ze schodów. Sprężynowo zamocowane koła sprawiają, że RoboCleaner potrafi pokonywać nierówności powierzchni. Po zakończeniu sprzątania powraca do stacji bazowej, gdzie jest opróżniany zbiornik na zanieczyszczenia i są ładowane baterie. Ma cztery programy czyszczące, które aktywuje w zależności od ilości kurzu i śmieci na powierzchni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE