Tkanina bambusowa dla dzieci – autorska kolekcja MayLily

2014-07-22 14:16

Tkaniny, z których wykonuje się ubrania dla dzieci, a także kocyki, otulinki czy pieluszki dla najmłodszych powinny być całkowicie bezpieczne i miłe w dotyku. Dlatego marka MayLily proponuje w tym celu tkaniny bambusowe.

Polska marka MayLily stworzyła autorskie wzory tkanin bambusowych – do tej pory powstały Sowy Zalotki i Rajskie piórka. Kolorowe sówki to motyw bardzo popularny i uwielbiany przez dzieci, ale subtelne piórka w pastelowych kolorach cieszą się równie dużą sympatią najmłodszych.

W ofercie MayLily znajdują się różnego rodzaju produkty wykonane z bambusa, m.in. muślinowe otulinki i pieluszki, lekkie, idealne na lato kocyki, cieplejsze kocyki przejściowe (łączone z tkaniną minky), a także poduszki dla niemowląt i poduchy dla starszych dzieci. Dopełnieniem kolekcji są trójkątne bambusowe chusteczki, które mogą służyć jako nakrycie głowy malucha lub ozdoba na szyję.

Tkaniny bambusowe, z których wykonywane są produkty MayLily, są przyjemne w dotyku, bezpieczne dla dzieci i niezwykle estetyczne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE