Wózek dla aktywnych

2013-03-04 7:00
wozek dla aktywnych
Autor: _materialy_prasowe

Wózek ABC Design 3-Tec to nowoczesne połączenie sportowego wzornictwa z zaletami klasycznych trójkołowych wózków głęboko-spacerowych.

Model ABC Design 3-Tec jest przeznaczony dla dzieci od chwili narodzin do 3 lat. Lekki, aluminiowy stelaż ma możliwość udźwigu 15 kg. Łatwo zdejmowane piankowe koła z łożyskami, zespolony hamulec tylnych kół, obrotowe koło przednie z możliwością blokowania oraz sprężyna amortyzująca zapewniają komfort jazdy. Gondola jest wyposażona w materacyk, okrycie na nóżki, wygodny uchwyt do przenoszenia oraz obszerną budkę z daszkiem przeciwsłonecznym i zamykanym okienkiem. Spacerówka o dużym wygodnym siedzisku z trzystopniową regulacją położenia ma pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami ochronnymi. Siedzisko może być zainstalowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Odpinany pałąk, regulowany podnóżek, automatyczny system składania oraz zdejmowana, łatwa do czyszczenia tapicerka to dodatkowe zalety ABC Design 3-Tec. Wózek ma możliwość montażu fotelików samochodowych Risus, Maxi-Cosi/Cybex, Römer.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE