Wózek dziecięcy X-lander X-Cite wyróżniony przez rodziców!

2016-06-16 11:36 materiały prasowe
Wózek dziecięcy X-lander X-Cite
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Wyróżnienie w kategorii „Nagroda Rodziców 2016” potwierdza jakość i bezpieczeństwo wózka dziecięcego X-lander X-Cite.

Wyróżniony w kategorii „Nagroda Rodziców 2016” wózek dziecięcy X-lander X-Cite powstał z myślą o opiekunach lubiących aktywny tryb życia. Ze względu na swoją kompaktowość ten model wózka doskonale sprawdza się w miejskiej dżungli.

W 5. edycji konkursu „Zabawka Roku i Nagroda Rodziców” wózek dziecięcy X-lander X-Cite otrzymał wyróżnienie w kategorii „Nagroda Rodziców 2016”. Jest ono tym bardziej cenne, że zostało przyznane przez samych rodziców, którzy mieli okazję przetestować produkt i poznać jego zalety.

Celem konkursu, organizowanego przez portal zabawkowicz.pl, jest wyłonienie najciekawszych zabawek i akcesoriów dla dzieci, mając na uwadze ich wartość edukacyjną, jakość wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Eksperckie jury konkursu wraz z dziećmi sprawdza w praktyce i ocenia walory produktów, a rekomendacja w postaci wyróżnienia „Nagrodą Rodziców” to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Wyróżniony wózek dziecięcy X-Cite

Podstawowe cechy wózka dziecięcego X-Cite to lekkość i niewielkie wymiary, dzięki którym podniesienie, przeniesienie czy schowanie go w bagażniku samochodu nie sprawia żadnego problemu. Dzięki wbudowanym w podnóżek diodom LED wózek jest dobrze widoczny nawet po zmroku, a odwracana spacerówka pozwala zdecydować rodzicom, czy chcą obserwować dziecko podczas spaceru, czy wybierają opcję montażu przodem do kierunku jazdy, co pozwala maluchowi na obserwowanie otaczającego go świata. Spacer w mieście to nie lada wyzwanie, więc rodzice z pewnością docenią regulowany kosz zakupowy, który zmieści wszelkie niezbędne akcesoria.

Bezpieczne wózki dziecięce

Marka X-lander kwestie bezpieczeństwa traktuje bezkompromisowo, dlatego producent wdrożył specjalne procedury z eksperckim nadzorem procesu projektowo-produkcyjnego. Potwierdza to certyfikat TÜV, przyznawany przez międzynarodowy koncern TÜV Rheinland, który od ponad 150 lat prowadzi badania i certyfikację wyrobów w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności, użyteczności i wytrzymałości. Także zastosowane materiały i elementy skórzane są w pełni bezpieczne i wolne od szkodliwych substancji.

Nowa kolekcja wózków dziecięcych X-lander

W nowej kolekcji wózków dziecięcych wszystkie modele mają koła z łożyskami, powiększoną gondolę i aluminiową ramę. Zostały także wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, system Quick Release (umożliwiający szybkie zdejmowanie kół), moskitierę wbudowaną w podnóżek oraz funkcjonalne uchwyty do zawieszenia torby lub kubka. Każda spacerówka
X-lander ma w budce okienko, które można zasłonić w celu zapewnienia dziecku ochrony przed słońcem.
Wszystkie wózki dziecięce z nowej kolekcji X-lander objęte są 30-miesięczną gwarancją oraz nową usługą serwisową „Darmowy przegląd po roku”.

Więcej na www.x-lander.com

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE