Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci. Czy warto kupować dzieciom ubrania w dyskontach? [GALERIA]

Wiele osób wstydzi się tego, że kupuje ubrania w dyskontach spożywczych takich jak Lidl czy Biedronka. Prawda jest taka, że rzeczy w nich dostępne są dużo tańsze i niewiele odbiegają jakością od tych z markowych sieci.

Ubrania z Lidla i Biedronki są w ostatnim czasie bardzo popularne. Wiele z nich jest bardzo dobrej jakości, a na dodatek w niskich cenach. Dlatego warto przeglądać oferty ubraniowe dyskontów, ponieważ można tam znaleźć wiele perełek.

>> Czytaj także: Modne dziecko: ubrania i akcesoria celebrytów dla najmłodszych [GALERIA] >>

Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci: czy warto kupować dzieciom ubrania w takich sklepach?

Jak wiadomo, dzieci bardzo często się brudzą i często szybko niszczą ubrania. W sieciówkach ubrania dziecięce potrafią kosztować tyle samo, co ubrania dla dorosłych. Dlatego warto zaglądać do dyskontów i szukać promocji. Można na nich skompletować całą garderobę dziecka, wystarczy tylko być uważnym. I nie trzeba się bać, że te ubrania wywołają alergię u dziecka - aby zostały dopuszczone do sprzedaży, muszą przejść te same testy jakości, co ubrania z sieciówek. Na pewno nie będą niebezpieczne dla twojego dziecka.

>> Czytaj także: Kurtki jesienne dla dzieci: jakie wybrać? [10 PROPOZYCJI] >>

Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci: czym one się różnią od ubrań z sieciówek?

Ubrania z dyskontu trochę różnią się od tych z sieciówek. Te markowe wykonywane są z wysokiej jakości tkanin, co pociąga za sobą wysoką cenę, ale daje również gwarancję, że ubranie szybko się nie zniszczy. Ale mówimy tu o naprawdę drogich sklepach, w których za jedną rzecz musimy zapłacić kilkaset złotych. W przypadku zwykłych sieciówek często bywa tak, że możemy w nich kupić ubrania podobne do tych z sieciówek. Ale kilka razy droższe.

Ubrań z dyskontów często nie da się odróżnić od tych z pozostałych sklepów. Czasem różnią się materiałem i mogą być trochę gorzej wykonane. Sama musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy stawiasz na jakość, czy ekonomiczność.

>> Czytak także: Ubrania na jesień dla dziecka: co kupić dziecku? [GALERIA] >>

Ubrania z Lidla i Biedronki dla dzieci: czy to się opłaca?

Kupowanie ubrań dla dzieci w Lidlu i Biedronce jak najbardziej się opłaca. Nie chcesz chyba, aby dziecko ubrudziło czy porwało bardzo drogą rzecz. W przypadku tanich ciuszków nie będzie aż tak dużej straty. Nie polecamy jednak kupowania tam elementów garderoby, które muszą służyć bardzo długo np. kurtki, buty i kombinezony. Na takie rzeczy lepiej jest zainwestować w droższe marki, które posłużą naszym dzieciom przez cały sezon.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE