Pamiętnik Zosi

2009-01-14 14:19

O naszej pani doktor i wakacjach.

środa
     Ja i brat często chorujemy. Nie macie pojęcia, jaka okropna jest nasza pani doktor. Zawsze każe mówić „AAA!” i zapisuje ohydne syropy. I jeszcze bada takim zimnym kółkiem. Brr!
Dobrze, że wreszcie wyjeżdżamy na wakacje. Przynajmniej z tym będzie spokój.

poniedziałek
    Jest wspaniale. Poznaliśmy Bartka i Ewę. Są z babcią. Ich mama przyjedzie jutro. Budujemy domek na drzewie.

wtorek
    Jejku, mama Bartka i Ewy to nasza pani doktor! Co robić?

środa
Byliśmy z panią doktor nad rzeką. Ona nie ma białego fartucha. Kąpała się z nami w zimnej wodzie. A potem była gonitwa i zbudowaliśmy zamek z piasku. Najwyższą wieżę zrobiła pani doktor.

czwartek
Ale fajną mamę ma Ewka i Bartek. Byliśmy razem na zakupach w miasteczku. Tam na ryneczku objedliśmy się rurkami z kremem. Mama Ewki powiedziała, że trzeba kupić dużo kiełbasek, i nie wolno narzekać, że ciężkie. W drodze powrotnej szliśmy gęsiego, opowiadaliśmy kawały i śpiewaliśmy. Nim się zorientowałam, byliśmy w domu. Teraz lecimy zbierać chrust na ognisko, bo pani doktor z Bartkiem już strugają kijki do pieczenia kiełbasek.

sobota
    Nie pisałam dwa dni, bo nie było czasu. Pani doktor wciąż ma nowe pomysły. Też chciałabym być taka. Kto wie, może zostanę lekarzem? Zastanowię się jeszcze.

Zosia

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza