Zajęcia dodatkowe

Programowanie Minecraft zyskuje coraz większą popularność wśród dzieci w wieku 7-10 lat. Czy te zajęcia dodatkowe są dziecku potrzebne? Czy są korzystne i czy warto pozwolić dziecku uczęszczać na programowanie Minecraft?
Zastanawiasz się czy zapisać dziecko na zbiórki harcerskie? Nie wahaj się, skauting może być dla młodego człowieka wspaniałą przygodą i przynieść mu wiele korzyści. Jakich?
Mąż twierdzi, że jej kosztem spełniam swoje ambicje. To nieprawda. Owszem, zawsze chciałam tańczyć, ale moich rodziców nie było stać na dodatkowe zajęcia tańca. Chcę, by mojej córce było w życiu łatwiej, lepiej.
Zapisywanie swoich pociech na zajęcia pozalekcyjne to świetny pomysł, który kreuje w nich nowe pasje i zainteresowania. Balet dla dzieci cieszy się dużą popularnością głównie u dziewczynek. Zobacz, jakie akcesoria do baletu będą potrzebne twojej córce na lekcje taneczne.
Zajęcia sportowe dla dzieci to doskonały sposób, by wcielić w życie powiedzenie "W zdrowym ciele zdrowy duch". Jak często powinno ćwiczyć dziecko i dlaczego nie można go do uprawiania sportu zmuszać?
Chcesz ciekawie zorganizować dziecku wolny czas po lekcjach? Zastanów się, jakie zajęcia dodatkowe wybrać, by przyniosły jak najwięcej korzyści. Pamiętaj, że dziecko powinno chodzić na zajęcia pozalekcyjne z przyjemnością.
Angielski w przedszkolu, chiński wieczorami, w weekendy francuski - świat zwariował na punkcie języków obcych. Rodzice, chcąc ułatwić dziecku funkcjonowanie w kosmopolitycznym świecie, wysyłają je na kolejne kursy językowe, często nie zastanawiając się, czy to faktycznie ma sens. Kiedy zacząć uczyć dziecko języków obcych?
Wybór szkoły muzycznej w Warszawie to niełatwe zadanie. Decyzja o zapisaniu dziecka do szkoły muzycznej wiąże się z wyborem konkretnej placówki, w której nasze dziecko będzie uczyło się gry na instrumencie czy śpiewu. Jakie są adresy szkół muzycznych w Warszawie? Zobaczcie, jakie są korzyści dla dziecka z uczęszczania do szkoły muzycznej! Mamy listę szkół muzycznych w Warszawie.
Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkoły. Już 18 stycznia rozpoczną się w pięciu województwach.  W kolejnych tygodniach ucieszą się z nich dzieci w pozostałych rejonach kraju. Co robić z dzieckiem w tym czasie? Ferie zimowe w mieście: skorzystaj z naszych pomysłów.
Angielski, rytmika, taniec – to chyba trzy najbardziej popularne rodzaje zajęć dla dzieci. Okazuje się, że oferta jest o wiele szersza i oryginalniejsza. Sprawdź na jakich 5 zajęć pozalekcyjnych warto zapisać dziecko.
Znajomość minimum jednego języka obcego to w dzisiejszych czasach niemal konieczność. Jako że dzieciom nauka przychodzi łatwiej niż dorosłym, warto wykorzystać pierwsze lata życia najmłodszych na zaszczepienie w nich poliglotycznego entuzjazmu. Jedną z bardzo skutecznych metod jest storytelling. Przeczytajcie, na czym ona polega!
Wycieczka szkolna to dla dzieci czas, kiedy lepiej mogą poznać swoich kolegów z klasy i odpocząć trochę od wielogodzinnych lekcji. Niestety, nie zawsze organizacja wycieczki szkolnej spełnia oczekiwania uczniów: czasem nudzą się na niej bardziej niż podczas zajęć w klasie. Jakie tak naprawdę są te szkolne wyprawy i w jaki sposób powinny być organizowane? Jakie korzyści stwarza dziecku wyjazd na wycieczkę szkolną?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza