Wesołych świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Mjakmama24.pl!

2019-12-23 14:52
Życzenia świąteczne od redakcji 2019
Autor: Getty Images

Wszystkim użytkownikom serwisu Mjakmama24.pl życzymy ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Przyjemnych chwil w gronie najbliższych, pysznych przysmaków na wigilijnym stole i wspólnego kolędowania przy pięknie przystrojonej choince. I dużo uśmiechu!

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, w którym powinniśmy zwolnić, wyciszyć się i cieszyć z chwil spędzonych z najbliższymi. I właśnie takich świąt życzymy wszystkim użytkownikom serwisu Mjakmama24.pl!

Nie spieszcie się i nie poddawajcie presji zorganizowania idealnych świąt. Bądźcie sobą, często i głośno się śmiejcie, zajadajcie się bożonarodzeniowymi przysmakami i bawcie z dziećmi upominkami znalezionymi pod choinką. Wspólnie poszukujcie gwiazd na niebie, kolędujcie, zwiedzajcie szopki i pomimo złej aury, chodźcie na długie spacery.

A wieczorami pozwólcie sobie na powrót do dzieciństwa: rozmawiajcie, grajcie całą rodziną w gry planszowe, odgrywajcie scenki i czytajcie książki. Wynieście z tego szczególnego czasu jak najwięcej!

Przygotowaliśmy mały poradnik, aby ułatwić Wam organizację świąt:

* Rymowane życzenia na Boże Narodzenie - skopiuj i wyślij do rodziny oraz znajomych

* Zobacz, jak sprawić, żeby te święta były naprawdę rodzinne

* Świąteczne klasyki filmowe - podpowiadamy, co oglądać z rodziną

* Sprawdź, co zrobić, żeby twój dom pięknie pachniał w święta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie! Z kodem rabatowym: "wiosna" tylko 2,50 zł za 96 stron porad o zdrowiu! Dodatkowo otrzymasz dostęp do numerów archiwalnych. W nr 4/2020 „Zdrowia m.in.: poradnik alergika, choroby zakaźne pod lupą, „młody” zawał serca, mity o recyklingu.

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 4/2020
KOMENTARZE