ŚPIOSZKI dla NIEMOWLAKA: siatkarskie śpioszki w prezencie dla noworodków z Katowic

Śpioszki dla niemowlaka, ubranka dla niemowlaka
Autor: materiały prasowe Siatkarskie śpioszki można otrzymac do końca roku. Fot. Mat. prasowe Urzędu Miasta w Katowicach

Siatkarskie śpioszki to prezent od Urzędu Miasta w Katowicach dla wszystkich dzieci, które urodziły się w czasie mistrzostw świata w siatkówce. Dlaczego urząd je rozdaje i co zrobić, żeby otrzymać takie ubranka dla niemowlaka?

Urząd Miasta Katowice postanowił podarować wszystkim dzieciom urodzonym w czasie mistrzostw świata w siatkówce specjalne śpioszki. Ubranko ma barwy biało-czerwone, emblemat mistrzostw oraz znaczek "kocham Katowice".

>> Czym się kierować, kupując ubranka dla dziecka? >>

Dlaczego urząd rozdaje siatkarskie śpioszki? Żeby uhonorować naszych siatkarzy oraz... zachęcić ludzi do powiększania rodzin. W Katowicach z roku na rok spada liczba urodzeń i władze robią, co mogą, żeby odwrócić ten trend.

Siatkarskie śpioszki: co trzeba zrobić, żeby je otrzymać?

Siatkarskie śpioszki można otrzymać w Urzędzie Stanu Cywilnego, przy zarejestrowaniu dziecka. Rodzice powinni wypełnić pisemną deklarację, że zgadzają się na przyjęcie prezentu.

>> Jak prać ubranka dziecięce? >>

Urząd do końca roku rozda 500 sztuk takich ubranek. Wszystkie są biało-czerwone, więc zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, otrzymają takie same śpioszki.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE