ŚPIOSZKI dla NIEMOWLAKA: siatkarskie śpioszki w prezencie dla noworodków z Katowic

2014-09-24 12:35
Śpioszki dla niemowlaka, ubranka dla niemowlaka
Autor: materiały prasowe Siatkarskie śpioszki można otrzymac do końca roku. Fot. Mat. prasowe Urzędu Miasta w Katowicach

Siatkarskie śpioszki to prezent od Urzędu Miasta w Katowicach dla wszystkich dzieci, które urodziły się w czasie mistrzostw świata w siatkówce. Dlaczego urząd je rozdaje i co zrobić, żeby otrzymać takie ubranka dla niemowlaka?

Urząd Miasta Katowice postanowił podarować wszystkim dzieciom urodzonym w czasie mistrzostw świata w siatkówce specjalne śpioszki. Ubranko ma barwy biało-czerwone, emblemat mistrzostw oraz znaczek "kocham Katowice".

>> Czym się kierować, kupując ubranka dla dziecka? >>

Dlaczego urząd rozdaje siatkarskie śpioszki? Żeby uhonorować naszych siatkarzy oraz... zachęcić ludzi do powiększania rodzin. W Katowicach z roku na rok spada liczba urodzeń i władze robią, co mogą, żeby odwrócić ten trend.

Siatkarskie śpioszki: co trzeba zrobić, żeby je otrzymać?

Siatkarskie śpioszki można otrzymać w Urzędzie Stanu Cywilnego, przy zarejestrowaniu dziecka. Rodzice powinni wypełnić pisemną deklarację, że zgadzają się na przyjęcie prezentu.

>> Jak prać ubranka dziecięce? >>

Urząd do końca roku rozda 500 sztuk takich ubranek. Wszystkie są biało-czerwone, więc zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, otrzymają takie same śpioszki.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza