Królowe matki

Królowe matki to lifestylowy format dla zabieganych i zapracowanych mam. Natalia i Aneta - redaktorki serwisu mjakmama24.pl i kompetentne mamy, dzielą się z widzami swoimi doświadczeniami: sprawdzają i oceniają nowe produkty, takie jak kosmetyki, zabawki czy gadżety dla rodziców oraz dzieci, testują zabiegi pielęgnacyjne i aktualne trendy pielęgnacyjne lub wychowawcze. 

Co ich zdaniem jest warte kupienia czy wypróbowania, a co lepiej sobie darować? Tego dowiecie się z naszych filmów. 

W świątecznym odcinku "Królowych Matek", redaktorki M jak mama zabierają się za robienie kalendarzy adwentowych. Znajdziecie tu mnóstwo pomysłów na niedrogie prezenciki i na zadania adwentowe dla całej rodziny. Będzie też wesoło i z masą anegdotek. "Dziadek pakował w papierek po cukierku ogórka kwaszonego" - wspomina Aneta. Obejrzyjcie koniecznie!
Temat kamieni do depilacji odbił się szerokim echem. Początkowy zachwyt mieszał się z falą ostrzeżeń, by nie stosować tej metody. Mimo to, dla wielu osób wydawała się ona kusząca. Gdzie leży prawda? Sprawdziłyśmy w 2. odcinku cyklu "Królowe matki".
Szczotkowanie na sucho ma ogromną rzeszę fanek w internecie. Doceniają je także świeżo upieczone mamy, które szczotkują bliznę po cesarskim cięciu, rozstępy po ciąży, a także całe ciało, by ujędrnić skórę i pozbyć się niechcianego cellulitu. Zachęcone dobrymi opiniami mam, postanowiłyśmy sprawdzić skuteczność tego zabiegu na własnej skórze w pierwszym odcinku naszego cyklu wideo „Królowe Matki”. Zapraszamy do oglądania!

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza