Bezpieczne zabawki z serii Soft Collection

2013-02-25 7:00

Zabawki dla dziecka powinny być przede wszystkim bezpieczne, należy zatem zadbać, by pochodziły ze sprawdzonego źródła. A jeśli przy tym są kolorowe i radosne w formie, na pewno staną się elementem świetnej zabawy, jednocześnie pobudzając wyobraźnię malucha.

bezpieczne zabawki z serii soft collection
Autor: _materialy_prasowe

Przy wyborze zabawki dla dziecka podstawowym kryterium powinno być bezpieczeństwo. Sprawdzone materiały, przyjazne kształty, radosne kolory – wszystko to sprawia, że rodzice mogą być spokojni o komfort zabawy swojej pociechy.
Bezpieczne zabawki z serii Soft Collection, proponowane przez firmę Panda-2, spełniają wszystkie powyższe kryteria. Miękkie, gumowe, pachnące pojazdy różnego rodzaju i wielkości to wspaniali towarzysze dziecka. Każdy z pojazdów ma inną, zabawną minkę, a wyraziste kolory przykuwają wzrok, pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wspólnej zabawy. Dzięki temu, że są miękkie, można je ściskać, przez co dostosowują się do małych rączek.
W skład kolekcji wchodzą samochodziki i pociągi, a także zestawy safari i farma.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza