Buty dla dzieci Attipas - MUST HAVE pierwszych kroków dziecka

2019-09-18 13:10

Czy znacie już Attipasy? To uniwersalne obuwie dziecięce do żłobka, przedszkola i na podwórko. Zaprojektowane dla wygody małych stóp, po 7 latach intensywnych badań we współpracy z Uniwersytetem w Seulu. Buty dla dzieci Attipas biją rekordy popularności na całym świecie, gdyż są rekomendowane przez fizjoterapeutów i ortopedów dziecięcych.

Attipas9
Autor: Attipas Polska

Spis treści

  1. PIELĘGNACJA I CZYSZCZENIE
  2. Obuwie na zmianę / kapcie (INDOOR)
  3. Buty na wycieczki, spacery (OUTDOOR)
  4. Attipas Two Style - nowa kolekcja, który bawi poprzez ubieranie
Elżbieta Szeliga fizjoterapeuta metody NDT-Bobath 40 lat pracy z niemowlętami i małymi dziećmi

„Dlaczego warto, aby dziecko chodziło w Attipasach?Kiedy dziecko przechodzi z etapu czworakowania w pozycję pionową, zaczyna chodzić przy meblach i rozpoczyna samodzielne stawianie pierwszych kroków, wtedy ważne jest dobranie odpowiedniego obuwia. Dobrym rozwiązaniem na pierwsze buty są Attipasy. To świetne wsparcie dla małych nóżek, które bardzo mocno pracują, podczas nieustannych zmian pozycji i aktywności dziecka. Buty dla dzieci Attipas są gumowe przez co stopy nie ślizgają się na śliskiej podłodze.Idealnie zaprojektowany kształt buta do stopy dziecka.Wspaniały kształt Attipasów wspomaga ustawienie stopy poprzez głębokie ustawienie jej z dosyć wysokim kołnierzem, który pomaga w ustabilizowaniu pięty w pionie. A przy tym jest szeroko zarysowana przestrzeń dla stopy, zwłaszcza w obrębie palców. W butach dla dzieci Attipas nie ma ciasnych szwów dookoła stopy, które mogą dawać stopie poczucie ściągania, powodując przynajmniej dyskomfort.Attipasy jako „butki” wspomagające prawidłowy rozwój stopy są miękkie, elastyczne, dające się „wykręcać” we wszystkich płaszczyznach. Dzięki temu stopa może pracować prawidłowo.To bardzo istotny element pozwalający stopie na manewr podwinięcia palców, który pozwala w przyszłości na przejście stopy w odbicie z palca przy bardziej zaawansowanym chodzie. Elastyczna budowa umożliwia też skręcanie się stopy na długości, co z kolei jest niezwykle ważnym elementem wypracowującym stopniowe tworzenie się łuku długiego i wysklepienia podeszwy stopy.Wysokość kołnierza wokół pięty nie przeszkadza w prawidłowym ustawieniu stopy w klęku. Często się zdarza, że cholewka np. buta jest tak wysoka i twarda, że uniemożliwia dziecku taki klęk. A wtedy dzieci często skręcają stopę na zewnątrz po to, aby cholewka nie wrzynała im się w łydkę.Uważam, że Attipasy są idealną osłoną dla stopy, która nie ogranicza naturalnego budowania prawidłowej pracy w czasie ruchu dziecka.”

PIELĘGNACJA I CZYSZCZENIE

Attipas2
Autor: Attipas Polska

• Pielęgnacja butów dla dzieci Attipas (wszystkie kolekcje z wyjątkiem Attipas Natural Herb).

Attipas4
Autor: Attipas Polska

Buty dziecięce Attipas są niezwykle praktyczne przy utrzymaniu czystości. Można je prać w pralce w temperaturze do 30°C (zaleca się umieścić buty w woreczku do prania bielizny, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych związanych z otoczeniem innych części garderoby, jak np.: rzepy, zamki błyskawiczne i napy).

Charakterystyka butów Attipas:1. Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami 2. Polecane przez polskich ortopedów i fizjoterapeutów 3. Wysoka jakość użytych materiałów -> nie zawierają szkodliwych aldehydów, toksycznego plastiku4. Oddychająca i antypoślizgowa podeszwa 5. Wygodne i lekkie -> pozwalają na ruch palców i odczuwanie podłoża przez małe stopy6. Przewiewna konstrukcja -> zapobiega poceniu się stopy7. Stymulujące naturalny ruch palców dziecka 8. Modny design 9. Duży wybór wzorów i rozmiarów 10. Łatwe w utrzymaniu czystości -> można prać w pralce (w temp. 30 stopni w woreczku do bielizny)11. Eleganckie opakowanie -> Oryginalny pomysł na prezent dla malucha12. Jako buty do wody np. na wakacje do Chorwacji, na basen13. Uniwersalne przeznaczenie – nadją się jako buty OUTDOOR i INDOOR14. Koreańska technologia i produkcja15. Buty Attipas mają podwójne przeznaczenie, przez co są niezwykle uniwersalne.

Attipas5
Autor: Attipas Polska

Obuwie na zmianę / kapcie (INDOOR)

Attipas6
Autor: Attipas Polska

• Twoje dziecko może używać Attipas jako kapci podczas noszenia ich w domu , szczególnie jeśli masz zimną lub śliską podłogę.• Attipasy są bardzo łatwe do założenia i zdejmowania, co czyni je bardzo wygodnymi do żłobka lub przedszkola . Nie ma potrzeby wiązania sznurówek lub zapinania ich na zamek. Twoje dziecko może je nosić jako zwykłe skarpetki.• Attipas to najlepsze obuwie na publiczne place zabaw, sale zabaw, labirynty, pokoje dziecięce i wiele innych. Możesz je zostawić, nawet jeśli jest tam napis „Nie wchodzić z butami", ponieważ Attipas nie są klasycznymi butami dla dzieci, ale raczej buto-skarpetami. To sprawia, że buty Attipas są wygodne z punktu widzenia higieny, ponieważ stopy dziecka nie dotykają brudnych powierzchni, zwłaszcza w miejscach publicznych, gdzie mogą być narażone na niebezpieczne dla zdrowia stopy bakterie i grzyby• Są doskonałym wyborem dla centrów handlowych , szczególnie zimą. Podczas noszenia ciężkiego i ciepłego obuwia, małe stopy mogą się przegrzać, natomiast szybka zmiana na buty Attipas zapewni dziecku komfort bez niepotrzebnych nerwów i płaczu podczas długich zakupów• Świetnie sprawdzą się jako buty zapasowe na dziecięce przyjęcia podczas odwiedzin u krewnych i w domach przyjaciół. • Są lekkie i elastyczne, przez co zajmują bardzo mało miejsca w torbie matki i można je bardzo szybko założyć.

Buty na wycieczki, spacery (OUTDOOR)

Attipas7
Autor: Attipas Polska

• Attipas to idealne buty dla dzieci do spacerów na dworze, gdy jest ciepło i sucho. W butach Attipas Twoje dziecko czuje się komfortowo podczas wspinaczki, skakania i biegania, ponieważ ich podeszwa nie ślizga się i jest bardzo elastyczna . W zależności od temperatury zewnętrznej Attipas można nosić na bosych stopach lub z dodatkową parą skarpet.• Obuwie Attipas doskonale nadaje się do spacerów na łonie przyrody , na trawie , małych kamieniach, ziemi, piasku itp . Małe stopy poczują się jakby były boso, a jednocześnie będą chronione przed zranieniami i skaleczeniami.• Dziecięce buty Attipas nadają się do spacerów po plaży lub w pobliżu wody, w basenach i naturalnych zbiornikach wodnych. Jeśli zmokną, możesz je wysuszyć tak szybko, jak zwykłe skarpety.• Attipas jest najlepszą opcją dla placów zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu , ponieważ są lekkie i elastyczne, a stopy dziecka mogą poruszać się swobodnie ułatwiając prawidłowy rozwój stopy.

Attipas Two Style - nowa kolekcja, który bawi poprzez ubieranie

Attipas8
Autor: Attipas Polska

NOWOŚĆ! Poznajcie najnowszą kolekcję butów dla chłopców Attipas Two Style, którzy lubią zabawę modą z odrobioną magii. Obuwie dziecięce Attipas Two Style wyróżnia się ciekawym, nieco magicznym trikiem. Z jednej strony góra buta jest wykończona główką ulubionego zwierzaka, a z drugiej - po jej wywinięciu pojawia się wóz strażacki, policyjny lub koparka. Możecie być pewne, że nawet najbardziej oporna na wkładanie butów stopa, ulegnie tej magii bez zbędnych grymasów? Nie od dzisiaj wiadomo, że uczymy dzieci poprzez zabawę, a odkąd jest obuwie dziecięce Attipas Two Style bawimy poprzez ubieranie!Zobacz kolekcję Attipas Two Style>>> www.attipas.pl/sklep/two-style

Zobacz wszystkie dostępne kolekcje na >>> www.attipas.pl/sklep

Attipas10
Autor: Attipas Polska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza