Clean Twist System - sprzątanie domu nigdy nie było tak proste!

2015-03-18 16:39

Sprzątanie domu, a zwłaszcza mycie podłogi większości osób nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Zwykle kosztuje to sporo wysiłku i czasu, a po fakcie sami jesteśmy równie mokrzy jak podłoga. Z pomocą przychodzi Clean Twist System od firmy Leifheit, który całkowicie uwalnia nas od kontaktu z wodą.

Sprzątanie domu - w jaki sposób Clean Twist System je ułatwia? Wiadro współpracuje z opatentowanym systemem napędzającym wirowanie, umieszczonym w drążku, który, wykorzystując siłę odśrodkową, oczyszcza i odsącza mopa w mgnieniu oka i bez najmniejszego wysiłku. Poprzez nacisk na drążek rozpoczynamy rotację, osuszając mopa.

Od ilości pionowych ruchów, jakie wykonamy zależy stopień jego wilgotności. Dzięki temu mopy wyposażone w system odwirowywania Clean Twist sprawdzają się zarówno w czyszczeniu parkietów (które nie lubią wilgoci) jak i kamienia (wręcz przeciwnie).

Mopy współpracujące z Systemem Clean Twist mają dwa oblicza – klasycznego mopa sznurkowego, o uniwersalnym zastosowaniu oraz mopa nakładkowego z możliwością zmiany wkładów w zależności od czyszczonej powierzchni (do parkietu i kamienia, do płytek i terakoty oraz elektrostatyczną nakładkę do czyszczenia na sucho). Każdy z nich dysponuje obrotową głowicą, która umożliwia dotarcie do najmniej dostępnych zakamarków (np. za toaletą czy pod kanapą).

W skład zestawu podstawowego wchodzi: wiadro (20l.), system odwirowujący oraz mop z uniwersalną nakładką.

Cena zestawu podstawowego z mopem sznurkowym w cenie: 249,99 zł
Cena zestawu podstawowego z mopem nakładkowym w cenie: 269,99 zł
Ceny wkładów: 29,99 – 59,99 zł

Produkty z oferty Leifheit Clean Twist System dostępne są w ciągłej sprzedaży w sieciach: Obi, Leroy Merlin, Media Markt, Saturn oraz w portalach aukcyjnych i wybranych sklepach internetowych (m.in. Mall.pl i Megamedia.pl).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza