Drewniane zabawki – wyjątkowe i ponadczasowe

2013-02-01 15:00

Zabawki z drewna są jedyne w swoim rodzaju. Nawet dorośli wspominają je z sentymentem. To bardzo ważne, że nie wyszły z mody i że nieustannie cieszą się powodzeniem, mimo że na rynku tak ogromny wybór przeróżnych zabawek.

Zabawki dla dzieci wykonane z drewna towarzyszą maluchom od bardzo dawna i nawet dziś, w czasach konsumpcyjnego boomu, nie straciły na popularności. Niż dziwnego – są przyjazne, ciepłe i pomagają rozwijać dziecięcą wyobraźnię.
Firma Panda-2 oferuje zabawki drewniane marki Janod, w skład której wchodzą klocki, puzzle, gry, układanki, domki, instrumenty oraz inne. Bogactwo kolorów i przemyślana konstrukcja sprawią, że zabawki te z pewnością zdobędą uznanie naszych pociech.
Zabawki z drewna uczą ponadto logicznego myślenia i spostrzegawczości oraz ćwiczą cierpliwość. Marka Janod zdobyła uznanie profesjonalistów, o czym świadczy główna nagroda dla Wesołego pociągu w VI edycji konkursu „Świat przyjazny dziecku”.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza