Jeździki i pchacze Toyz – sprytny sposób na zabawę już od 9. miesiąca życia

2016-12-16 13:12

Jedną z najważniejszych umiejętności, jakie opanowuje maluszek, jest nauka chodzenia. Jednocześnie dzieci najszybciej i najchętniej uczą się poprzez zabawę. Właśnie dlatego doskonałymi zabawkami są jeździki i pchacze, które wspierają naukę chodzenia i pomagają doskonalić tę umiejętność.

Spis treści

  1. Nauka poprzez zabawę – jeździki i pchacze
  2. Beetle – połączenie pchacza i jeździka

Nauka poprzez zabawę – jeździki i pchacze

Pchacze stanowią mobilną podpórkę dla małego piechura. Dziecko pcha zabawkę przed sobą, co pozwala mu uniknąć upadków i bolesnych stłuczeń. Z kolei jeździk pomaga starszym dzieciom wzmacniać nóżki. Taka zabawa stanowi jednocześnie „rozgrzewkę” przed nauką jazdy na rowerku. Dziecko uczy się koordynacji i uważnej obserwacji otoczenia.

Beetle – połączenie pchacza i jeździka

Beetle marki Toyz to połączenie bezpiecznego minimalizmu i źródła frajdy, czyli pchacz i jeździk w jednym. Z pierwszej funkcji dziecko może korzystać nawet od 9. miesiąca życia. Roczniak może już używać pojazdu jako jeździka. Zaletą Beetle’a jest sprytna, minimalistyczna budowa i mała waga (2 kg). Zapewnia to dziecku maksimum bezpieczeństwa i wygody. Ergonomiczne siodełko ułatwia wsiadanie. Dzięki wyeliminowaniu zbędnych elementów maluszek się nie rozprasza i nie potyka. Ponieważ jeździk Toyz Beetle jest wyposażony w duże, skrętne, gumowe kółka, można nim łatwo manewrować zarówno w domu, jak i na dworze.

Warto zwrócić również uwagę na intrygujący wygląd produktów, który zachęca dzieci do zabawy.

Producent: Toyz, więcej na www.toyz.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza