Kolekcja C’est Chic od Flik Flak

2018-01-16 14:19

Jak wiadomo, małe dzieci mają wielką wyobraźnię. Flik Flak poświęcił dużo czasu marzycielom i stworzył inspirującą i aspirującą kolekcję zegarków dla dzieci C’est Chic. Te szwajcarskie zegarki dla dzieci działają jak czasomierze i talizmany, stale przypominając właścicielom o spełnianiu marzeń. Dzięki Flik Flak nauka odczytywania czasu w przyjemny i szykowny sposób staje się możliwa.

Kolekcja C’est Chic od Flik Flak
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Daisy Bee (ZFBNP098)
  2. Scott’n’Terry (ZFBNP100)

Daisy Bee (ZFBNP098)

Dziewczynki mają różne marzenia: niektóre chcą pokonać grawitację i zostać balerinami, inne zerkają w niebo, aby poznać wszechświat. Radosne pszczoły i urocze stokrotki zamieszkują pastelowo-różowy świat zegarka Daisy Bee (ZFBNP098), a jego tarczę subtelnie otaczają lśniące kamienie. Nauka odczytywania czasu na tym szwajcarskim zegarku jest prosta i szykowna – to wszystko dzięki kolorowej tarczy. Ten zegarek z pewnością nie pozostanie niezauważony!

Kolekcja C’est Chic od Flik Flak.
Autor: materiały prasowe

Scott’n’Terry (ZFBNP100)

Przyszli styliści psów i weterynarze pokochają spacery z tym szwajcarskim zegarkiem dla dzieci, nawet jeśli nie będzie im towarzyszył czworonożny przyjaciel. Pomarańczowe piłki tenisowe i obroże to szykowne akcesoria, które nawiązują do tarczy ułatwiającej odczytywanie czasu. Pyszne kości na pasku zapewnią energię terierom szkockim - Scottowi i Terry’emu, a właścicielowi przypomną o zjedzeniu posiłku. Eleganckie psy mogą liczyć na jakość elementów i materiałów zegarka, które przetrwają nawet podczas nieprzyjemnej pogody rodem ze Szkocji.

Kolekcja C’est Chic od Flik Flak..
Autor: materiały prasowe

Flik Flak to najpopularniejsza marka zegarków dla dzieci na świecie, która od 1987 roku pomaga chłopcom i dziewczynkom „być na czasie”. Flik Flak jako pierwszy zmienił koncepcję odczytu czasu w łatwo dostępną zabawę. Wszystkie zegarki są Swiss made i cechują się kolorowymi, plastikowymi kopertami oraz plastikowym szkiełkiem, które można polerować. Szwajcarski mechanizm kwarcowy zapewnia doskonałą jakość. Zegarki są wstrząsoodporne, a produkty z materiałowym paskiem można prać w pralce w temperaturze do 40º C.

Marka Flik Flak należy do Swatch Group, największego na świecie producenta i dystrybutora zegarków, który posiada 160 zakładów produkcyjnych w Szwajcarii.

Więcej informacji na stronie www.flikflak.com/press

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza