Materace Hilding – wyspane dziecko to szczęśliwy rodzic

2017-12-20 12:50

Każdy rodzic wie, jak ważny jest dla niemowlaka dobry sen, który wpływa na rozwój emocjonalny i poznawczy dziecka. Dlatego pierwszy materac malucha musi być wygodny i stworzony z myślą o jego bezpieczeństwie i zdrowiu.

Hilding materac
Autor: materiały prasowe

Wszyscy wiemy, jak delikatny i kruchy potrafi być sen dziecka, dlatego szczególnie ważny jest dobór materacyka, który spełni wszystkie potrzeby malucha. Model Safety Smyk stworzono dla najbardziej ruchliwych bobasów – uniesione boczki gwarantują ich bezpieczeństwo. Wykorzystana w materacu innowacyjna pianka Velvet Touch, specjalnie zaprojektowana dla Hilding, odpowiada za sprężystość i elastyczność materaca, daje odpowiednie podparcie dla ciała, a w efekcie gwarantuje regenerujący sen. Materace Hilding są poddawane testom wytrzymałościowym i badane pod względem obecności metali ciężkich – posiadają certyfikat Instytutu Matki i Dziecka.

Hilding materac
Autor: materiały prasowe

Dla prawidłowego rozwoju dziecka ważna jest także higiena. Dopasowane do materaców Hilding pokrowce zapewniają odpowiedni poziom wentylacji. Specjalnie dobrane tkaniny, z których zostały wykonane, zapobiegają namnażaniu się pleśni i grzybów oraz mają właściwości antybakteryjne. Można jest prać w pralce.

W XXI wieku potrzebne są rozwiązania wielofunkcyjne. Marka Hilding tworzy materace, które ułatwiają mamie i tacie opiekę nad dzieckiem. Z myślą o nich powstał materacyk, który podczas podróży zmienia się w mobilny przewijak. Zgodnie z zasadą, że „wyspani mogą więcej”, należy zadbać zarówno o sen dzieci, jak i swój, rodziców.

Hilding materac_
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza