Ochrona prania przed zafarbowaniem – Paclan Color Absorber

2015-01-09 10:08

Segregacja ubrań, zapobiegająca farbowaniu tkanin, powinna towarzyszyć każdemu praniu. Niestety, nawet najbardziej skrupulatne sortowanie nie gwarantuje całkowitej ochrony przed zafarbowaniem. Warto więc sięgnąć po chusteczki Paclan Color Absorber, które mają zdolność wchłaniania barwników uwalnianych przez tkaniny.

Pranie ubranek dziecięcych
Autor: materiały prasowe

Chusteczka absorbująca Paclan Color Absorber pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki innowacyjnej strukturze materiału i włóknom bawełny skutecznie przejmuje kolory podczas prania. Ponieważ jest bardzo chłonna, można stosować ją wielokrotnie – aż do dwudziestu prań. Aby ułatwić kontrolę liczby prań, do których została zastosowana, z boku opakowania umieszczono dwadzieścia kuponów. Po każdym użyciu chusteczki absorbującej odcina się jeden z nich i w ten sposób wiadomo, kiedy traci ona swoją moc i trzeba wymienić ją na nową. Nie oznacza to jednak, że chusteczka do niczego się już nie nadaje – można ją bowiem z powodzeniem wykorzystać jako kuchenną ściereczkę.

Sposób użycia chusteczki Color Absorber:

  • Color Absorber umieszczamy w pralce, a następnie wkładamy pranie
  • dodajemy proszek i włączamy program zgodny z instrukcją prania i informacjami zamieszczonymi na etykietach
  • po praniu osuszamy ściereczkę, wkładamy do opakowania i oddzieramy z niego jeden kupon


Główną zaletą innowacyjnych chusteczek Paclan Color Absorber jest ochrona ubrań przed zniszczeniem, co zapewnia oszczędność nie tylko na produkcie (którego można używać wielokrotnie), ale przede wszystkim na ubraniach.

Produkt dostępny w sklepach Makro, Real, Auchan i Carrefour oraz w sklepach internetowych.  
Więcej informacji na stronie www.paclan.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza