Pełnia przyjemności w wydaniu klasycznym lub czekoladowym. Tak wzbogacisz życie intymne

2023-12-06 12:46

Długie jesienne i zimowe wieczory zachęcają do spowolnienia, odpoczynku, słuchania ulubionej muzyki, czytania książek, a także spędzania czasu we dwoje, rozpalenia w kominku, rozpieszczania zmysłów gorącą czekoladą. Warto doceniać ten szczególny czas, czerpać radość z naszej seksualności, wzbogacać życie intymne i podkręcać atmosferę w sypialni. Pomóc w tym mogą naturalne i ultradelikatne żele intymne.

Woman
Autor: Getty Images

Mamy mnóstwo zadań do wykonania każdego dnia, jesteśmy przepracowane, bywamy bardzo zmęczone, zwłaszcza jeśli mamy małe dzieci i wstajemy w nocy. Opiekujemy się dziećmi, robimy zakupy, gotujemy, pracujemy, zajmujemy się zwierzętami domowymi, sprzątamy, robimy pranie, płacimy rachunki. Lista zadań do wykonania zdaje się nie mieć końca. Chciałabyś mieć więcej czasu dla siebie i przestrzeń na relaks czy oderwanie od obowiązków? Dlatego chodzisz też na jogę, medytujesz albo biegasz.

Jesień i zima sprzyja spowolnieniu. Bardzo szybko robi się ciemno. Masz ochotę odpocząć, odłożyć na bok obowiązki domowe, napić się zimowej herbaty lub gorącej czekolady, posłuchać muzyki, przejrzeć ulubione magazyny z modą lub designem, poczytać książkę, obejrzeć romantyczny film. Taki relaks sprzyja ożywieniu romantycznej relacji z partnerem, sprzyja miłości, czułości i bliskości.

Seksualność jest naturalną siłą w kobietach, ale też siłą, która nas w naturę wpisuje, łączy z nią, pozytywnie przekłada się na wszystkie inne sfery życia. Najlepsze co może dać nam jesień i zima to wspaniały, pełen czułości, niespieszny seks. Mogą w tym bardzo pomóc świetne, naturalne żele intymne #Hello Love. Spróbuj!

Czekoladowa rozkosz czy ponadczasowa klasyka?

Na rynku pojawił się nowy żel intymny #Hello LOVE CHOCOLATE - kosmetyk intymny, który został stworzony na bazie wody, ma zapach i smak zmysłowej czekolady, bez dodatku cukru. Żel intensywnie nawilża i pielęgnuje miejsca intymne. Zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Substancja żelująca zmniejsza suchość miejsc intymnych, zapewnia pełen komfort i maksymalną przyjemność podczas zabawy solo lub w duecie. Kosmetyk zawiera dodatkowo kwas mlekowy, który pomaga zachować naturalne pH. Mogą go stosować Weganki i Weganie.

Kosmetyk intymny stworzony na bazie wody, który jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze to #Hello LOVE – bezzapachowy, hipoalergiczny żel intymny. Żel intensywnie nawilża i pielęgnuje miejsca intymne. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, m.in. kwas mlekowy, który pomaga zachować naturalne pH okolic intymnych. Kosmetyk otrzymał certyfikat AllergyCertified, który gwarantuje, że jest  hipoalergiczny, bezzapachowy, pozbawiony barwników, wolny od jakichkolwiek alergizujących substancji. Żel jest wegański.

żele
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza