Porządki z Kärcher. Parownica – ekologia i skuteczność w kuchni

2013-12-20 7:00

Czyszczenie parowe nie wymaga stosowania czyszczących środków chemicznych, a jednocześnie ogranicza zużycie wody wykorzystywanej do prac porządkowych. Parownica pozwala również skrócić nawet o połowę sam czas sprzątania.

porzadki z karcher parownica ekologia i skutecznosc w kuchni
Autor: _materialy_prasowe

Komfortowe mycie przy optymalnym czasie nagrzewania oraz możliwość regulacji przepływu pary zapewniają parownice Kärcher: SC 2.500 C, 2.600 C oraz 2.600 CB (oznaczone symbolem B w zestawie z żelazkiem).
Aby czyszczenie parowe było skuteczne, muszą być spełnione odpowiednie parametry techniczne pracy parownicy: ciśnienie i prędkość strumienia pary oraz jej temperatura. Gorąca para wodna wnika w najmniejsze szczeliny i – odrywając nawet najtrudniejsze do usunięcia cząstki brudu – dezynfekuje równocześnie całą powierzchnię. Parownice Kärcher nie tylko skutecznie pomagają w porządkach, lecz także są przyjazne środowisku.
Dzięki bogatemu wyposażeniu każda parownica Kärcher może czyścić różnorodne powierzchnie wodoodporne – od podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy, aż po armaturę kuchenną i łazienkową. Doskonale usuwa też ślady palców, przypalony tłuszcz czy zacieki z kamienia. Ergonomiczny kształt i zredukowana waga sprawiają ponadto, że parownice są łatwe i wygodne w obsłudze.
Standardowe wyposażenie parownic Kärcher to: zestaw do czyszczenia podłóg, dysza ręczna, wąż parowy z pistoletem, dysza do detali, okrągła szczotka, zestaw ściereczek oraz zawór bezpieczeństwa i zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci.
Więcej szczegółów na temat parownic na stronie internetowej firmy Kärcher (karcher.pl).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza