PUFUF - poduszki jak marzenie

2017-12-19 10:02

Przesypiamy średnio 1/3 życia, dlatego potrzebujemy nie tylko wygodnej, ale przede wszystkim dającej odpowiednie podparcie kręgosłupowi poduszki, która zapewnia całkowite rozluźnienie podczas snu i odpoczynku.

pufuf_glowne
Autor: materiały prasowe

Poduszki PUFUF produkowane są w Polsce z ogromną starannością o każdy detal i w całości wykonane z materiałów certyfikowanych. Mają syntetyczne oraz naturalne wypełnienie. Ich kształty są starannie zaprojektowane i przetestowane podczas rehabilitacji, w okresie ciąży oraz codziennego odpoczynku. Wzory poduszek są zastrzeżone i posiadają Europejskie numery wzorów.

Poduszka ciążowa
Poduszka do spania zarówno na boku, jak i na plecach to rozwiązanie dla kobiet w ciąży. Dzięki specjalnemu kształtowi nie wysuwa się podczas snu. Jest wielofunkcyjnym pomocnikiem przyszłej mamy - w nocy zapewnia komfortowy sen, a podczas dnia może służyć za podparcie dolnego odcinka kręgosłupa oraz brzucha podczas siedzenia. Po porodzie sprawdza się jako poduszka do karmienia dziecka w różnych pozycjach.

ciazowa_pufuf
Autor: materiały prasowe

Więcej informacji na stronie www.pufuf.com

 

 

 

Poduszka profilaktyczna do spania
Dzięki symetrycznemu kształtowi dopasowuje się do ciała podczas zasypiania i nie wysuwa się spod głowy, co gwarantuje spokojny sen. Wymusza odciążenie i stabilizację kręgosłupa, działając na niego pozycjonująco oraz korygująco. Występuje w czterech rozmiarach. W zależności od potrzeb może być wypełniona: kulką silikonową (zapewnia miękkość i lekkość), łuską prosa, łuską gryki, łuską orkiszu (posiadają właściwości lecznicze).

dospania_pufuf
Autor: materiały prasowe

 

Poduszka dla bliźniąt
Pomocna przy opiece nad bliźniętami, umożliwia równoczesne karmienie dwójki dzieci piersią lub butelką. Zapewnia doskonałe oparcie dla ich główek oraz  kręgosłupa rodzica. Dla starszych dzieci jest bezpiecznym oparciem i zabezpieczeniem podczas leżenia na brzuchu i pierwszych prób siedzenia. Bardzo wygodna i wszechstronna.

blizniaki_pufuf
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza