Puzzle Polska dla dzieci

2012-09-27 12:12

Puzzle Polska dla dzieci są jedynym takim produktem na polskim rynku. Puzzle przedstawiają mapę Polski z głównymi atrakcjami dla najmłodszych.

Puzzle Polska dla dzieci
Autor: _materialy_prasowe Puzzle Polska dla dzieci

Puzzle Polska dla dzieci są jedynym takim produktem na polskim rynku. Puzzle Polska dla dzieci przeznaczone są dla dzieci od lat 3. To właśnie dla nich stworzona została kolorowa, atrakcyjna ilustracja przedstawiająca mapę Polski z głównymi atrakcjami dla najmłodszych. Dzieci znajdą na mapie ważne budynki historyczne, zwierzęta występujące w Polsce, atrakcje charakterystyczne dla regionów. Nauczą się flag wszystkich sąsiadów Polski.
Producent nie zapomniał także o zaznaczeniu podziału na województwa i najważniejszych rzek.
Zalety puzzli Polska dla dzieci:
- elementy puzzli zostały idealnie dopasowane, a płótno, którym jest pokryty karton, sprawia, że puzzle łatwiej się układa. Karton kaszerowany płótnem nie odbija światła, tak jak jest w przypadku puzzli pokrytych papierem kredą.
- opakowanie puzzli nie jest kolejnym pudełkiem, które postawicie na półce. Jest to walizeczka, którą dziecko może się także oddzielnie bawić.
- do puzzli został dołączony plakat, który dziecko może powiesić na ścianie lub po prostu rozkładać za każdym razem jak układa puzzle.
- producent ma także sposób na rozwiązanie problemu dociekliwości dzieci. Jeżeli dziecko spyta o rysunki z puzzli Polska dla dzieci, a dorosły nie zna odpowiedzi, powinien znaleźć w internecie szczegółową legendę mapy wraz z opisem każdej atrakcji. Lista wszystkich atrakcji znajduje się na www.zuzutoys.pl i jest dostępna w trzech językach: po polsku, angielsku i francusku.
Puzzle zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o polskich dzieciach. Wielu obcokrajowców, przyjeżdżając do Polski, szuka prezentu dla dzieci. Puzzle Polska dla dzieci mają opis w dwóch językach obcych: angielskim i francuskim. Lista wszystkich atrakcji, umieszczona na stronie www.zuzutoys.pl, także jest dostępna po angielsku i francusku.
Cena puzzli: 65zł
Dostępne w dobrych księgarniach i sklepach w zabawkami oraz na www.zuzutoys.pl

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza