Radosna i nostalgiczna TIVOLI – nowa kolekcja tkanin Flexa

2014-05-21 17:14

Radość z zabawy na placu zabaw zamknięta w ciepłym wzorze. Tak można opisać nową kolekcję tkanin Tivoli, utrzymaną w delikatnych pastelach.

Kolekcja tivoli
Autor: materiały prasowe Nowa kolekcja Tivoli to nowoczesne wzory i pastelowe kolory. Pasuje zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Nowa kolekcja Tivoli to „opowieść” o beztroskiej zabawie na placu zabaw. Ciepły wzór łączy w sobie styl nowoczesny i rustykalny zarazem, a delikatne pastele pasują zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Małe aplikacje inspirują do opowiadania historyjek i rozwijają wyobraźnię.

Tkaniny Tivoli spodobają się również starszym dzieciom, które nie chcą być już księżniczkami i rycerzami, ale nadal potrzebują w swoim otoczeniu ciepła i zabawek. Kolekcja stworzona została przez świetną duńską projektantkę Anne Skovgaard i właśnie pojawiła się w salonach FLEXA.

Kolekcja Tivoli to doskonały prezent dla dzieci i rodziców. A z okazji Dnia Dziecka FLEXA oferuje swoje produkty z 10 proc. rabatem.

Kolekcja Tivoli
Autor: materiał archiwalny
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza