Skóra pod ochroną

2012-12-19 12:28

Zimą skóra jest szczególnie narażona na niekorzystne działanie wiatru i mrozu oraz powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. Szybciej staje się szorstka i ulega podrażnieniom. Dlatego warto zapewnić jej dobrą ochronę, stosując odpowiedni krem do codziennej pielęgnacji całego ciała, zwłaszcza twarzy, dłoni, łokci i stóp.

skora pod ochrona
Autor: _materialy_prasowe

Gdy skóra jest przesuszona, warto sięgnąć po lekki krem, najlepiej zawierający alantoinę, d-pantenol  oraz witaminy, np. Alantandermoline  – krem ochronny półtłusty z witaminami A + E. Zawarte w nim składniki działają na skórę łagodząco, przeciwdziałają jej rogowaceniu, neutralizują wolne rodniki, wspomagają procesy odnowy naskórka, poprawiają jego nawilżenie oraz elastyczność. Krem jest delikatny i bezpieczny, może być stosowany do codziennej pielęgnacji skóry dorosłych oraz dzieci już od drugiego miesiąca życia. Aplikuje się go miejscowo, zawsze wtedy, gdy skóra potrzebuje nawilżenia  i natłuszczenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza