SOPELEK - nosek bez kataru

2017-12-01 13:08

W przypadku infekcji u małych dzieci bardzo często dochodzi do zapalenia błony śluzowej nosa, obrzęku i wzmożonej produkcji wydzieliny śluzowej. Zatkany nos i spływająca po tylnej ścianie gardła wydzielina objawiają się kaszlem, zwłaszcza podczas snu maluszka. Niedrożność nosa dodatkowo utrudnia niemowlętom ssanie i oddychanie.

sopelek-glowne
Autor: materiały prasowe

Z tego względu ważne jest regularne oczyszczanie noska podczas każdej, nawet najmniejszej infekcji. Z pomocom rodzicom przychodzi wtedy odciągacz kataru SOPELEK do codziennej higieny noska niemowlaka. Umożliwia on usunięcie wydzieliny i tym samym pomaga w przywróceniu swobodnego oddychania malucha. Systematyczne czyszczenie noska pozwala na zapobieganie, a nawet ograniczanie infekcji górnych dróg oddechowych (zapalenie gardła, ucha środkowego czy zatok przynosowych) Pomaga również w leczeniu dolnych dróg oddechowych (takich jak zapalenie krtani, tchawicy, oskrzeli czy płuc). Odciągacz kataru SOPELEK to w 100-procentach polski wyrób medyczny, dostępny na rynku od 2004 roku. Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne.

sopelek_duze
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza