Suszarka do włosów Remington PROluxe - nowa jakość suszenia włosów

2017-04-04 13:58

Suszenie włosów jest pierwszym, ważnym krokiem do stylizacji fryzury. Dlatego zanim zdecydujemy się na zakup suszarki do włosów warto wybrać model, który suszy szybko i efektywnie, jak w salonie fryzjerskim. Suszarka do włosów Remington PROluxe to nowa jakość suszenia włosów!

Suszarka do włosów Remington PROluxe
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Dlaczego suszarka Remington PROluxe jest wyjątkowa?
  2. Najważniejsze informacje o suszarce Remington PROluxe:

Zapewnij sobie suszenie równie szybkie i efektywne jak w salonie fryzjerskim dzięki suszarce PROluxe. Zapomnij o elektryzowaniu się włosów. Inteligentna technologia OPTIHeat oraz unikatowa funkcja Style Shot sprawiają, że suszarka PROluxe efektywnie wykorzystuje ciepło do kształtowania i utrwalania fryztury. Koncentrator o specjalnym, opracowanym przez Remington kształcie poprawia przepływ powietrza i rozprowadzanie ciepła.

Dlaczego suszarka Remington PROluxe jest wyjątkowa?

Każde tworzenie fryzury zaczyna się od suszenia. Dlatego tak ważne jest korzystanie z odpowiedniej suszarki zanim przejdziemy do lokowania czy prostowania włosów. Jonowa suszarka PROluxe sprawia, że włosy są pełne blasku i nie elektryzują się. Wynika to z faktu, że o włosy dba aż 90% więcej jonów, nadając im zdrowy i piękny wygląd.

Najważniejsze informacje o suszarce Remington PROluxe:

· Trwały silnik o mocy 2400W· 90% więcej jonów zapobiegających elektryzowaniu się włosów· Inteligentna technologia OPTIHeat dostarcza ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście potrzebne· Opcja Pro+ Style Shot utrwala fryzurę na 24 godziny· Koncentrator o specjalnym kształcie opracowanym przez Remington· Usprawniony przepływ powietrza i rozprowadzanie ciepła· Efekty jak po wyjściu z salonu

*w porównaniu ze standardową suszarką Remington

Suszarka do włosów Remington
Autor: materiały prasowe

Jeśli spodobała ci się suszarka do włosów Remington, mamy dla ciebie dobrą wiadomość:

Aby mieć szansę wygrania suszarki do włosów, zagłosuj w naszym plebiscycie na Mamę 10-lecia - swój wybór uzasadnij!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza