Zakup laktatora bez ryzyka. Satysfakcja gwarantowana

2023-01-26 13:29

Dzięki akcji promocyjnej Philips Avent możesz kupić laktator jeszcze przed porodem, by w razie potrzeby mieć go od razu pod ręką. A jeśli go nie wykorzystasz lub nie będziesz zadowolona, bez problemu zwrócisz laktator w ciągu 60 dni.

Philips Avent
Autor: materiały prasowe

Jako przyszła mama zapewne zastanawiasz się, jak to będzie, gdy Twój maluszek już pojawi się na świecie. Czy będzie bardzo wymagającym noworodkiem? Czy będzie dobrze spał? Jak będzie wyglądało karmienie i czy uda się karmić go piersią? Wreszcie – czy dasz sobie radę? Na większość pytań odpowiedź dostaniesz dopiero po porodzie i pewnie wielu sytuacji nie przewidzisz. Pewne jest jedno – Mamo, dasz sobie radę! Już teraz jednak możesz przygotować się do nowej rzeczywistości z maluszkiem i jeszcze w czasie ciąży wybrać i kupić laktator, by uniknąć wielu problemów laktacyjnych, ale też nie musieć szukać odpowiedniego modelu w popłochu.

Philips Avent
Autor: materiały prasowe

Testuj laktator elektryczny Philips Avent przez 60 dni

Jeśli obawiasz się, że zakupiony laktator okaże się zbędny i go wcale nie użyjesz lub nie będziesz zadowolona, skorzystaj z akcji Philips Avent i testuj laktator elektryczny przez 60 dni z możliwością jego zwrotu w ciągu tego okresu. W ramach trwającej od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 w ciągu 60 dni od zakupu będziesz mogła zwrócić laktator, jeśli okaże się niepotrzebny lub nie spełni Twoich oczekiwań, czyli nawet otwarty produkt. Warunkiem jest przedstawienie dowodu zakupu oraz przekazanie danych na temat zakupu i nabywcy. Akcja obejmuje sklepy online i stacjonarne w całej Polsce wymienione w załączniku do regulaminu i dotyczy modeli laktatorów elektrycznych Philips Avent Natural Motion: SCF392/11, SCF391/11, SCF396/11 i SCF395/11. Dlaczego warto wybrać laktator Philips Avent i kupić go jeszcze przed porodem?

Laktator inspirowany naturalnym procesem ssania

Laktator Philips Avent Natural Motion ma miękką i elastyczną, silikonową nakładkę, która dopasowuje się do zmieniającego się kształtu i rozmiaru brodawki sutkowej mamy i pasuje do brodawek niemal każdej kobiety – do 99.98%1. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że zakupiony zawczasu laktator nie będzie pasował do piersi po porodzie ani martwić się doborem odpowiedniego rozmiaru lejka.

Laktator Philips Avent jest dwufazowy – ma tryb stymulacji wypływu pokarmu i głębokiego odciągania, a dzięki kilku ustawieniom siły ssania można ja dopasować do indywidualnych potrzeb. Laktator odzwierciedla też sposób ssania dziecka. Dzięki temu pobieranie pokarmu jest szybkie i delikatne. Mleko można odciągać w pozycji, która jest dla mamy najwygodniejsza, bez pochylania się do przodu. Urządzenie jest również ciche, więc spokojnie można odciągać pokarm również w nocy lub przy śpiącym maluszku.

W tych sytuacjach laktator będzie Twoim sprzymierzeńcem

Karmienie piersią, choć naturalne, na początku może przysporzyć pewnych trudności. Już w pierwszych dobach po porodzie warto mieć więc pod ręką laktator. Takie urządzenie może pomóc mamie rozkręcić laktację, np. po cesarskim cięciu, kiedy mama jest odseparowana od noworodka lub gdy trafi się nam „leniwy” egzemplarz, który ssania dopiero będzie się uczył. Dzięki odciągnięciu mleka czy siary maluszek otrzyma to, co najlepsze, czyli mleko mamy bez konieczności dokarmiania mieszanką, a laktacja może ruszyć. Na początku liczyć się będzie każda kropla. Laktator przyda się również, gdy pokarmu jest zbyt dużo – do odbarczenia piersi przy nawale, kiedy maluszek nie jest w stanie pobrać dużych ilości pokarmu.

Philips Avent
Autor: materiały prasowe

Oprócz sytuacji z unormowaniem laktacji, laktator będzie przydatny również, gdy maluszek nie radzi sobie z dużym wypływem pokarmu i przez to ulewa czy się krztusi. Aby tego uniknąć, na początku możesz odciągnąć za pomocą laktatora niewielką ilość mleka, a dziecko przystawić do piersi dopiero wtedy, gdy wypływ się ustabilizuje.

Ponadto, jeśli przydarzy Ci się zastój pokarmu lub zatkany kanalik, laktator również może przynieść ulgę. W tych przypadkach ważne jest, by często karmić i regularnie opróżniać piersi – jeśli to konieczne, to za pomocą laktatora. Nadmiar pokarmu można zachować i zamrozić w specjalnych woreczkach na tzw. „czarną godzinę”.

Laktator przyda się oczywiście także podczas całej drogi mlecznej – gdy będziesz musiała lub chciała wyjść, a także, gdy wrócisz do pracy i będziesz chciała kontynuować karmienie. To zatem wydatek, który się opłaca, bo prawdopodobnie skorzystasz z niego nie raz. A jeśli w ciągu 60 dni od zakupu uznasz, że nie potrzebujesz laktatora, będziesz mogła go bez problemu zwrócić, korzystając z promocji Philips Avent.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza