Dziecko zakupy i my 1/2017

Dziecko zakupy i my 1/2017

Letnia edycja magazynu „Dziecko, zakupy i my” prezentuje produkty dla przyszłych mam oraz dzieci do 12. roku życia, uporządkowane w siedmiu działach tematycznych:

- Strefa kobiety
- W domu
- Zdrowie i pielęgnacja
- ABC karmienia
- Spacery i podróże
- W dobrym stylu
- Zabawa i nauka

Publikacja to jednak nie tylko oferta rynkowa. Na 176 stronach Czytelnicy znajdą ciekawe artykuły, będące źródłem wiedzy m.in. o tym, w jaki sposób przyszła mama powinna się odżywiać, jak dobierać bieliznę i modnie wyglądać na plaży, jak niewielkim kosztem nadać dziecięcemu pokojowi nowy look oraz wyposażyć dom, w którym mieszkają alergicy, jak odpowiednio zatroszczyć się o skórę malucha i dobrze wyposażyć letnią apteczkę, co jest wskazane w diecie dziecka na etapie rozszerzania jadłospisu, jak przeżyć wakacje bez sensacji oraz przygotować się do bliższych i dalszych wyjazdów. Magazyn uzupełniają sezonowe nowinki ze świata mody i designu.

Katalog jest dostępny w punktach sprzedaży z prasą od maja 2017 r. Do bieżącego numeru dołączony jest upominek.

Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.