KONKURS: Zostań Mamą Chicco na okładkę "M jak Mama"!

Mama Chicco
Mama Chicco na okładkę "M jak Mama"

Drogie Czytelniczki "M jak Mama" i mjakmama.pl! Kochane przyszłe mamy! Razem z marką Chicco zapraszamy Was do przygody życia, jakim jest konkurs Mama Chicco na okładkę ”M jak Mama”. Podarujcie sobie niezwykłą przygodę i pamiątkę – swoją własną okładkę „M jak mama” w numerze, który ukaże się z okazji Dnia Matki.

Pokażecie nam, jak pięknie wyglądacie w ciąży. Pokażcie, jakie emocje towarzyszą Wam w tym szczególnym czasie - podekscytowanie, wzruszenie, ciepło i miłość. Każda w Was, drogie czytelniczki, może zostać naszą modelką. Nie zwlekajcie więc, uśmiechnijcie się do obiektywu i podzielcie się swoją radością.

Nagrody na Dobry Początek

My natomiast wybierzemy 5 z Was, które obdarujemy łóżeczkami Chicco Next2Me oraz wyprawką Chicco „Na Dobry Początek”.  Jedna z Was dodatkowo otrzyma w prezencie brzuszkową sesję zdjęciową, z której wybrana fotografia trafi na okładkę miesięcznika „M jak Mama”.

Reportaż o Tobie

Laureatka nagrodzona brzuszkową sesją zdjęciową otrzyma także niepowtarzalną szansę, aby opowiedzieć czytelnikom M jak Mama o swojej przygodzie z macierzyństwem - drogą od radosnego oczekiwania aż po wspólne chwile z Maleństwem. Laureatka zostanie bohaterką dwóch wywiadów/reportaży, które ukażą się w kolejnych numerach magazynu.

Jak zostać Mamą Chicco?

Wejdź na profil M jak Mama w serwisie społecznościowym Facebook - www.facebook.com/mjakmama - znajdziesz tam specjalnie przygotowane wydarzenie - Konkurs Mama Chicco na okładkę "M jak Mama". Teraz wystarczy, że w wydarzeniu pozostawisz swoje zdjęcie, zdjęcia lub kolaż (szablony kolaży do pobrania ze strony CiaoChicco.pl), koniecznie z widocznym brzuszkiem. Powodzenia!

 

Na Wasze zdjęcia czekamy do końca lutego.  Przed zgłoszeniem się do konkursu zapoznaj się z REGULAMINEM KONKURSU

 

Aktualizacja: 2017-02-23 Publikacja: 2017-02-23
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.