Redakcja

2019-04-03 14:54

Kontakt do redakcji serwisu mjakmama.pl

ADRES REDAKCJI MJAKMAMA.PL

ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

e-mail redakcji: mjakmama24@grupazpr.pl

Zespół serwisu mjakmama.pl:

Małgorzata Wójcik
Małgorzata Wójcik
Redaktor prowadząca serwisu. Dziennikarka z 25–letnim stażem. Od początku związana z tematyką dziecięcą i zdrowotną - pracowała m. in. w magazynie "M jak mama". W mjakmama.pl specjalizuje się w tematyce ciążowej i porodowej. Prywatnie – mama trójki dorastających dzieci. Chętnie czyta i spaceruje po lesie z psem.
Katarzyna Grzelak
Katarzyna Grzelak
Wydawca serwisów o tematyce lifestyle
Beata Jasina-Wojtalak
Beata Jasina-Wojtalak
Redaktorka internetowa specjalizująca się w tematyce kobiecej, szczególnie zainteresowana emocjami dziecka i mamy. Ceni blogi internetowe, w czasie wolnym sięga po dobry reportaż. Prywatnie mama rezolutnej kilkulatki. W mjakmama24.pl dba o to, by każda mama czuła, że to portal skierowany właśnie do niej.
Natalia Kosznik mjakmama.pl
Natalia Kosznik
Redaktorka internetowa. Kiedyś związana głównie z tematyką mody i urody. Po urodzeniu córki, naturalnie zainteresowała się parentingiem. W Mjakmama24.pl zajmuje się szeroko rozumianym stylem życia dla mam i rodzin z dziećmi. Prywatnie serialomaniaczka, zakupoholiczka i organizatorka najlepszych imprez dla dzieci na świecie.
Aneta Żuchowska
Aneta Żuchowska
Redaktorka internetowa i prasowa z wieloletnim doświadczeniem w tematyce kobiecej, zdrowotnej i parentingowej. Prywatnie zaangażowana mama, która na poczekaniu wymyśla miliony kreatywnych zabaw swojemu 5-letniemu synowi i 2-letniej córce. Jej konikiem w Mjakmama24.pl są właśnie artykuły z cyklu DIY i zabawy dla dzieci, a ponadto tematyka związana z problemami z zajściem w ciążę.

Klaudia Markiewicz - Project and Social Media Manager

Monika Milan - Project Manager

Agnieszka Wirtwein-Przerwa - Bussines unit director segmentu zdrowie i parenting

Katarzyna Białek - Prezes Zarządu

Mariusz Sawicki - Szef Projektów Internetowych i Multimediów

Jarosław Kulesza - Szef Programistów

Marketing (patronaty): marketing_online@grupazpr.pl

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania.

Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszelkie prawa autora, wydawcy i producenta bazy danych są zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów jest zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

DANE WYDAWCY TIME Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, 04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP 526-10-04-620, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 19 366 667,00 złotych, timesa.pl

Copyright by Time S.A.