Redakcja

2019-04-03 14:54

Kontakt do redakcji serwisu mjakmama.pl

ADRES REDAKCJI MJAKMAMA.PL

ul. Dęblińska 604-187 Warszawa

Zespół serwisu:

e-mail redakcji: mjakmama24@grupazpr.pl

Izabela Bielecka-Gnaś
Izabela Bielecka-Gnaś
Redaktor naczelna, od lat związana z tematyką parentingu, jako szefowa tytułów prasowych i serwisów internetowych skierowanych do rodziców. Specjalizuje się w przebiegu ciąży i rozwoju psychicznym dzieci. Prywatnie mama Mai, miłośniczka sztuki współczesnej i amerykańskiej literatury postmodernistycznej.
Małgorzata Wójcik
Małgorzata Wójcik
Redaktor prowadząca serwisu. Dziennikarka z 25–letnim stażem. Od początku związana z tematyką dziecięcą i zdrowotną - pracowała m. in. w magazynie "M jak mama". W Mjakmama.pl specjalizuje się w tematyce ciążowej i porodowej. Prywatnie – mama trójki nastolatków. Chętnie czyta i spaceruje po lesie z psem.
Dagmara Osińska
Dagmara Osińska
Redaktorka specjalizująca się w tematach związanych z żywieniem oraz urodą. Odpowiada też za komunikację marki na Facebooku i Instagramie. Prywatnie zainteresowana ekologią oraz zdrowym stylem życia.
Aneta Żuchowska
Aneta Żuchowska
Redaktorka internetowa i prasowa z wieloletnim doświadczeniem w tematyce kobiecej, zdrowotnej i parentingowej. Prywatnie zaangażowana mama, która na poczekaniu wymyśla miliony kreatywnych zabaw swojemu 5-letniemu synowi i 2-letniej córce. Jej konikiem w Mjakmama24.pl są właśnie artykuły z cyklu DIY i zabawy dla dzieci, a ponadto tematyka związana z problemami z zajściem w ciążę.
Katarzyna Stańczyk
Katarzyna Stańczyk
Redaktor Mjakmama.pl. Odpowiada za działy Mama, Niemowlę, Dziecko. Od 10 lat zawodowo związana z mediami online. Miłośniczka reportaży i wywiadów. Prywatnie – mama Antosia.

Klaudia Markiewicz - Project Manager

Monika Milan - Project Manager

Anna Jakimiuk - Project Manager 

Anna Małek - Wydawca Grupy Tytułów Parenting i Zdrowie

Katarzyna Białek - Prezes Zarządu

Mariusz Sawicki - Szef Projektów Internetowych i Multimediów

Jarosław Kulesza - Szef Programistów

Marketing (patronaty): marketing_online@grupazpr.pl

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania.

Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszelkie prawa autora, wydawcy i producenta bazy danych są zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów jest zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

 DANE WYDAWCYTime Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie,  04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727,  wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych

Copyright by Time S.A.