Redakcja

2019-04-03 14:54

Kontakt do redakcji serwisu mjakmama.pl

ADRES REDAKCJI MJAKMAMA.PL

ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa

Marta Radzik-Maj
Redaktor naczelna
mradzik@grupazpr.pl
22-590-53-91

Zespół serwisu:

e-mail redakcji: mjakmama24@grupazpr.pl

Katarzyna Stańczyk
Katarzyna Stańczyk
Redaktor prowadząca Mjakmama.pl. Odpowiada za działy Mama, Niemowlę, Dziecko. Od 10 lat zawodowo związana z mediami online. Miłośniczka reportaży i wywiadów, Prowadzi blog Wokółfaktu.pl o literaturze faktu. Prywatnie – mama Antosia.
Klaudia Markiewicz
Klaudia Markiewicz-Szpindowska
Dziennikarka serwisu Mjakmama.pl. Specjalizuje się w tematyce: nastolatek, edukacja, dom oraz prawo i finanse. Szczególnie zainteresowana problemami dzieci w wirtualnym świecie. Prywatnie miłośniczka podróży oraz jazdy konnej. Jej pasją jest internet i cyfrowe media.
Małgorzata Wójcik
Małgorzata Wójcik
Dziennikarka i redaktorka z 25–letnim stażem. Od początku związana z tematyką dziecięcą i zdrowotną - pracowała m. in. w magazynie "M jak mama". W Mjakmama.pl specjalizuje się w tematyce ciążowej i porodowej. Prywatnie – mama trójki nastolatków. Chętnie czyta i spaceruje po lesie z psem. Kontakt: mwojcik3@grupazpr.pl

Anna Jakimiuk
Project manager
ajakimiuk@grupazpr.pl

Zespół redakcji miesięcznika:

e-mail redakcji: redakcja@mjakmama24.pl

Agnieszka Roszkowska
Zastępczyni redaktor naczelnej
tel. (22) 59 05 454
aroszkowska@grupazpr.pl

Katarzyna Hubicz
Redaktor
tel. (22) 59 05 364
khubicz@grupazpr.pl

Dagmara Osińska 
social media
tel. (22) 59 05 258
dosinska@grupazpr.pl

Anna Olchowik
Fotoedycja
tel. (22) 59 05 273
aolchowik@grupazpr.pl


Anna Małek
Wydawca Grupy Tytułów Parenting i Zdrowie
amalek@grupazpr.pl

Katarzyna Białek
Prezes Zarządu
kbialek@grupazpr.pl

Mariusz Sawicki
Szef Projektów Internetowych i Multimediów
msawicki@grupazpr.pl

Jarosław Kulesza - szef programistów

Marketing (patronaty): marketing_online@grupazpr.pl


Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania.

Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszelkie prawa autora, wydawcy i producenta bazy danych są zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów jest zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

 
DANE WYDAWCY
Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie,  04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727,  wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych

Copyright by Time S.A.