KONKURS: Piękna, bo zdrowa. Weź udział w konkursie i wygraj badanie cytologiczne!

Konkurs Piękna bo Zdrowa
fot.: thinkstockphotos.com

Regularne badania cytologiczne pozwalają zmniejszyć ryzyko chorób i nowotworów. Dlatego tak ważne są wizyty u ginekologa. A czy Ty regularnie wykonujesz cytologię? Odpowiedz na jedno proste pytanie i weź udział w konkursie "Piękna bo Zdrowa"! Do wygrania 100 voucherów na badanie cytologiczne oraz vouchery z 30% zniżką na jedno z badań ginekologicznych!

Konkurs "Piękna bo Zdrowa"

Aby wziąć udział w konkursie "Piękna bo Zdrowa" odpowiedz w ankiecie na pytanie konkursowe oraz wybierz placówkę POLMED, w której chcesz wykonać badanie:

Co dla Ciebie oznacza "Piękna bo Zdrowa"?

Nagrody w konkursie "Piękna bo Zdrowa"

W konkursie możesz wygrać 1 ze 100 voucherów na badanie cytologiczne oraz vouchery z 30% zniżką na jedno z badań: konsultacja ginekologiczna, USG ginekologiczne, USG piersi, HPV met PCR.

Zgłoszenia i regulamin konkursu

Konkurs trwa od 09.03.2017 do 08.04.2017. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 08.04.2017, rozwiązując ankietę. 

REGULAMIN KONKURSU

Wygraj bezpłatne badanie cytologiczne - Wpadnij na przegląd do ginekologa!
Zapraszamy Was do udziału w konkursie "Piękna bo Zdrowa". Do wygrania 1 ze 100 voucherów na badanie cytologiczne oraz vouchery z 30% zniżką na jedno z badań ginekologicznych. Aby mieć szansę wygrania wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Formularz


Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Aktualizacja: 2017-03-16 Publikacja: 2017-03-08
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.