48-letnia Hilary Swank jest w ciąży bliźniaczej. "To prawdziwy cud i błogosławieństwo"

2022-10-07 16:39

Laureatka Oscara już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. „To coś, na co długo czekałam” - powiedziała w programie "Good Morning America". Jej dzieci mają przyjść na świat w niezwykłym dla aktorki terminie.

Hilary Swank jest w ciąży bliźniaczej. 48-latka wyznała to w programie na żywo
Autor: Instagram/@hilaryswank Hilary Swank jest w ciąży bliźniaczej. 48-latka wyznała to w programie na żywo

Hilary Swank i jej mąż Philip Schneider już niedługo zostaną rodzicami. Para pobrała się 2018 roku po 2 latach znajomości. „To niesamowite móc powiedzieć „tak" mężczyźnie moich marzeń” – powiedziała aktorka w wywiadzie dla „Vogue’a. Za chwilę spełni się jej kolejne marzenie - o byciu mamą i to w podwójnym wydaniu.

Przeczytaj: Kamila Szczawińska o byciu mamą. "Moje życie zaczyna się po 23"

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Hilary Swank wkrótce zostanie mamą

Radosną nowiną aktorka podzieliła się 6 października w programie na żywo "Good Morning America".

„To coś, na co długo czekałam. Wreszcie mogę wyjawić, że będę mamą. I to nie jednego, ale dwójki dzieci. Nie mogę w to uwierzyć. To prawdziwy cud i błogosławieństwo – powiedziała.

Tą długo oczekiwaną informacją aktorka pochwaliła się także w mediach społecznościowych. Pokazała serię zdjęć, na których z radością eksponuje ciążowy brzuszek.

Termin porodu Hilary Swank

Aktorka zdradziła także termin porodu. Wyznała, że jej dzieci przyjdą na świat w bardzo szczególnym dla niej terminie. Mają urodzić się w dniu urodzin jej nieżyjącego już taty, z którym aktorkę łączyła niezwykle silna więź.

Kim jest Hilary Swank?

Hilary Swank to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Jest dwukrotną laureatką Oscara za rolę transpłciowego chłopaka w "Nie czas na łzy" z 1999 roku i bokserki w "Za wszelką cenę" z 2005 roku. Na jej koncie są także takie filmy jak: "Buffy postrach wampirów", "Wolność słowa", "Wyrok skazujący", "Eskorta", "Bezsenność", "Sylwester w Nowym Jorku" czy "P.S. Kocham cię".

Przeczytaj także: Supermodelka w ogniu krytyki za wspólną kąpiel z synkiem. Naprawdę pokazała za dużo?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza