Premium

Ból gardła nie zawsze jest objawem groźnej choroby, ale zwykle zwiastuje początek infekcji. Doświadczeni rodzice znają wiele sposobów na tę dolegliwość i - jak przekonują - sięgają po nie zanim odwiedzą lekarza. Bo czasem wystarczy odpowiedni preparat, by zdusić chorobę w zarodku.

Materiał sponsorowany

Mężczyzna potrafi, a co najważniejsze - chce pomagać partnerce w opiece nad dzieckiem. Dzisiejsi ojcowie nie wkraczają do życia dziecka dopiero w momencie, gdy mogą z nim pograć w piłkę lub wziąć na rower. Angażują się w opiekę od pierwszych dni jego życia. Nie straszne im nawet karmienie noworodka, o czym przekonują panowie, z którymi rozmawialiśmy.

Materiał sponsorowany

Książki dla 3-latka nie tylko bawią, ale i uczą. Znajdziemy wśród nich zarówno duże ilustrowane atlasy czy słowniki obrazkowe, jak i popularne przygody małych bohaterów, takich jak Pucio, Kicia Kocia czy Feluś i Gucio.
Czteroletnie dziecko jest bardzo emocjonalne i często nie rozumie, co się z nim dzieje. W jednej chwili płacze z bezsilności lub złości, by za moment śmiać się, jakby się nic nie stało. Aby wytłumaczyć maluchowi targające nim emocje, warto sięgnąć po... książki.
Szczotkowanie na sucho ma ogromną rzeszę fanek w internecie. Doceniają je także świeżo upieczone mamy, które szczotkują bliznę po cesarskim cięciu, rozstępy po ciąży, a także całe ciało, by ujędrnić skórę i pozbyć się niechcianego cellulitu. Zachęcone dobrymi opiniami mam, postanowiłyśmy sprawdzić skuteczność tego zabiegu na własnej skórze w pierwszym odcinku naszego cyklu wideo „Królowe Matki”. Zapraszamy do oglądania!
Dodatkowe kilogramy po ciąży to głównie problem kobiet nie ich facetów, przekonuje Aleksandra Kisiel, coachyni ciałoakceptacji i ekspertka marki EasyToys, która radzi, jak znaleźć w sobie łagodność dla swojego ciała. Zobaczcie film, w którym ekspertka mówi o błędnym postrzeganiu siebie i o walce z wzorcami, w które na siłę chcemy się mieścić.
Na zły nastrój, na szkolne zmęczenie, na słotny dzień – wesoła książka to jest to, co zawsze poprawia dziecku humor. Oto 5 pozycji zabawnych książek dla dzieci, które polecamy z szerokim uśmiechem. W ramach czerwcowej akcji #NoveLove podpowiadamy, co czytać dzieciom, by wzbudzić w nich miłość do książek.
Pięknie ilustrowane, wartościowe i ciepłe historie uczą dzieci empatii i rozumienia otaczającego je świata. Wybrałam 7 najlepszych książek dla dzieci, które maluchy kochają i od których ciężko je oderwać. W ramach czerwcowej akcji #NoveLove, chcemy zaprosić was do czytania dzieciom i podpowiadamy, co czytać, by wzbudzić w maluchach miłość do książek.
Agresja, nietolerancja, hejt... Przykre sytuacje wśród dzieci i młodzieży zdarzają się w dzisiejszych czasach coraz cześciej. Ten problem narasta wraz z wiekiem, ale jak się okazuje, jego początki zauważalne są już w najmłodszych grupach rówieśniczych. "Przedszkole to dżungla" - zauważa dyrektor pedagogiczna, Katarzyna Dołhun, z którą rozmawiamy w pierwszym odcinku programu "Plac Zabaw". Zapraszamy do oglądania!

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza