Aktualności

W najnowszym numerze M jak mama znajdziesz wiele ciekawych tematów dotyczących ciąży oraz zdrowia i wychowania dzieci. Kupując wrześniowe wydanie magazynu masz też szansę przedłużyć sobie wakacje. A to za sprawą konkursu, w którym do wygrania jest weekendowy pobyt na Mazurach.
Już w najbliższy weekend możecie wziąć udział w warsztatach, z których dowiecie się, jak chronić pszczoły, których jest w Polsce coraz mniej i jak budować domki dla tych pożytecznych owadów. A wszystko to w samym centrum Warszawy! Warsztaty organizuje marka YOPE i Fundacja Łąka.
Czujesz się zmęczona? Przytłacza cię nadmiar obowiązków? Marzysz o tym, żeby uciec od własnych dzieci, a jednocześnie masz wyrzuty sumienia, że nie poświęcasz im całego swojego czasu i energii? Znajdź chwilę na przeczytanie książki "Wypalona mama" Sheryl Ziegler i poczuj się lepiej.
W Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu przyszły na świat pięcioraczki. Taka ciąża zdarza się raz na 52 miliony urodzeń. Dzieci są skrajnymi wcześniakami, lekarze walczą o ich życie.
Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy zaczęli głośno mówić o tym, jaką drogę przeszli do rodzicielstwa. Okazuje się, że dwa lata starali się o małą Klarę, a sam poród, choć był dla nich pięknym wydarzeniem, to i wyjątkowo trudnym.
Już 22 lipca startuje promocja 2+2 gratis na produkty do opalania oraz środki odstraszające owady. Tym razem jednak Rossmann wprowadził ważną zmianę w asortymencie: w trosce o zdrowie klientów wycofane zostały produkty przeciwsłoneczne z filtrem niższym niż 10 SPF
Izabela Janachowska, lubiana prezenterka telewizyjna, od niedawna jest mamą i chętnie wspiera kobiety chcące karmić piersią. Dlatego została ambasadorką projektu, którego celem jest ustawianie foteli do karmienia w miejscach publicznych.
Kup nowy numer miesięcznika "M jak Mama" i wygraj atrakcyjne nagrody! Weź udział w konkursie "Pokoik maluszka" organizowanym przez magazyn "M jak Mama" i zdobądź fantastyczne akcesoria do pokoju dziecięcego.
„Stań na własnych nogach” – to nowa akcja firmy Rossmann zachęcająca kobiety do zakładania własnych biznesów. Zgłoszenia do programu trwają do 20 lipca. Warto, bo do wygrania są granty o łącznej wartości 60 tys. złotych.
Widok kobiety karmiącej nikogo nie dziwi, ale dzięki aplikacji na telefon komórkowy możemy zwykłe zdjęcie zmienić w piękny obraz z drzewem życia. Aplikację PicsArt pokochały wszystkie instamatki, tworząc grafiki, które podbijają internet. Selfie zrobione w czasie karmienia piersią nabrało nowego wymiaru! Zobacz, jak stworzyć grafikę z drzewem życia na Instagram!
22 czerwca na Bulwarach Wiślanych odbędą się bezpłatne zajęcia jogi z Fitness Klub Zdrofit.
Blisko dwie trzecie ankietowanych ojców uważa, że poświęca swoim dzieciom średnio od 3 do 8 godzin dziennie – wynika z raportu „Powrót taty. Polskie ojcostwo: pełen etat czy praca dorywcza?” przygotowanego przez Nationale-Nederlanden.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, jak jakie prawa i przywileje mają ciężarne zatrudnione na etacie, a także: co pomoże ci urodzić naturalnie i jak wspierać wcześniaka. Przeczytaj również, jaką matę edukacyjną kupić niemowlakowi.

Kup dostęp od 2,50 zł
okladka m jak mama 09/19