Aktualności

Niezwykłą sesja zdjęciowa kobiet po mastektomii towarzyszy kampanii #Pomacajsię, której celem jest zachęcenie pań do samobadania piersi. Zobacz niezwykłą galerię odważnych zdjęć Amazonek, które wygrały walkę z rakiem. Organizatorzy kampanii zapraszają na piknik i bezpłatne badania mammograficzne już 2 lipca.
Piersi to ta część ciała, która przez macierzyństwo zmienia się najbardziej. Może z wyjątkiem brzucha. Piersi ciężarnej i karmiącej, a później kończącej karmienie matki zmieniają kilkakrotnie rozmiar i jędrność. Można z tym próbować walczyć, ale zanim się to zrobi, warto popracować nad samoakceptacją - będzie wtedy łatwiej dążyć do wymarzonego wyglądu. Zdecydowanie pomocna będzie doza humoru. A ją zapewni ten filmik...
Do 2 sierpnia rząd ma czas na wdrożenie nowej dyrektywy unijnej "work-life balance", która zakłada dodatkowe ułatwienia dla rodziców. Jednym z nich jest wprowadzenie tzw. urlopu opiekuńczego w wymiarze 5 dni. Czy w jego czasie pracownikowi będzie przysługiwało wynagrodzenie? Sprawdzamy.
"W wyniku poronienia straciłam dziewięcioro dzieci” - wyjawiła Sharon Stone. Aktorka opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach, aby wesprzeć inną gwiazdę, która przyznała się do straty dziecka.
Wakacje dopiero się rozpoczęły. Część gwiazd, które mają szkolne dzieci, mocno przeżywała nie tylko samo wystawienie ocen, ale i uroczyste zakończenie roku. Niektóre, jak Edyta Pazura, narzekały na sam system edukacji w Polsce. Inne po prostu się cieszą z tego, że dla ich dzieci nastał czas wesołej zabawy i odpoczynku od obowiązków. Właśnie takie podejście ma Kasia Cichopek, choć fani nie pozostawiają na niej suchej nitki.
Uzasadniona wizyta u pediatry, to znaczy jaka? Nietypowa i nagła wysypka? Bóle brzucha? Wymioty i biegunka? Kiedy rodzic nie powinien zwlekać i od razu udać się na wizytę do specjalisty lub na SOR? Sprawdź 12 objawów, po których zauważeniu nie powinnaś mieć wątpliwości, aby natychmiast działać.
W Dniu Ojca Radosław Majdan podzielił się w mediach społecznościowych pięknym wyznaniem, które skierował do synka. Nie wszystkim fanom jednak przypadło ono do gustu. W ogniu krytyki znalazł się także 2-letni Henio, któremu oberwało się za smoczek.
Do niecodziennego porodu doszło na parkingu Zespolonego Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu. Młoda kobieta w zaawansowanej ciąży sama przyjechała samochodem pod szpital, ale nie zdążyła do niego wejść. Błyskawiczny poród odbył się niemal przed drzwiami lecznicy.
Lara Gessler jest na końcówce ciąży. Niedługo na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Do małej Neny dołączy braciszek. Niedawno restauratorka odpowiadając na pytania swoich fanek na Instagramie zdradziła, jak zamierza rodzić. - Każdy powinien rodzić tak, jak ma ochotę i jak czuje się najbardziej komfortowo – przyznała.
"Nikt mi nie powiedział tego wcześniej, ale macierzyństwo to samotność" - wyznała niedawno Marta Żmuda Trzebiatowska i swoim wpisem uruchomiła prawdziwą lawinę. W ostatnich dniach w podobnym tonie wypowiada się coraz więcej gwiazd i instamam. Teraz do dyskusji dołączyła też aktorka i mama czwórki dzieci Anna Czartoryska-Niemczycka.
Do tej ogromnej tragedii doszło w środę 22 czerwca w Szczecinie. Matka zapomniała o swoim 1,5-rocznym synku i zostawiła go na cały dzień w samochodzie. Mimo reanimacji chłopczyka nie udało się uratować.
Wokalistka lada moment na świecie powita swoje czwarte dziecko. Nie ukrywa, że jako doświadczona mama na luzie przygotowuje się na ten moment. Zaczęła od odświeżenia swojej fryzury. Ale jak przyznaje „to jest kropla w morzu”, bo dopiero zaczyna kompletowanie wyprawki. Poród zaplanowany jest na koniec czerwca.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza