Aktualności

Czy chcesz wiedzieć, jak uniknąć anemii w ciąży i jak wychować szczęśliwe dziecko? Eksperci odpowiedzą na to pytanie w najnowszym numerze "M jak mama", który jest już dostępny w kioskach i w wersji cyfrowej.
Nadciśnienie tętnicze, alergie, cukrzyca – to przewlekłe choroby, na które najczęściej skarżą się Polacy. Badania zlecone przez markę Teva pokazują, że 80% Polaków zmaga się z przynajmniej jednym objawem choroby przewlekłej, a 56% ma ich więcej niż dwa.
W Borowicach niedaleko Jeleniej Góry niebawem powstanie Dolina Muminków. To będzie trzecie takie miejsce na świecie. Dolina przesympatycznych stworków będzie sąsiadowała z Lapońską Wioską Kalevala.
Już od dziś dostępny jest nowy numer magazynu „Dziecko, zakupy i my”, w którym znajdziecie 192 strony inspiracji dla mamy i taty. A w prezencie dostaniecie kalendarz z Myszką Norką.
Konwencja o prawach dziecka, przyjęta 30 lat temu przez Organizację Narodów Zjednoczonych, pozwala wszystkim państwom skuteczniej chronić prawa dzieci. jednym z jej twórców jest Polak.
Poród naturalny to najlepszy sposób narodzin. Od teraz mieszanki Warszawy mogą rodzić naturalnie w domowych warunkach, ale pod okiem specjalistów w Centrum Porodów Naturalnych. I to zupełnie bezpłatnie. 20 listopada br. oficjalnie otwarto nowy oddział w szpitali św. Rodziny przy ul Madalińskiego.
Tylko od piątku do niedzieli każdy będzie mógł skorzystać z serwisu Netflix bez opłat i rejestracji, by wprawić się w świąteczny nastrój i obejrzeć "Klausa" - pierwszy animowany film produkcji oryginalnej Netflix.
Trzymaj Pion to kampania społeczna, której celem jest zapobieganie przedwczesnej inicjacji alkoholowej nastolatków. Ambasadorka kampanii Natalia “Nishką” Tur i jej goście radzą rodzicom, jak rozmawiać z dzieckiem o alkoholu.
Rak jąder i prostaty każdego roku dotyka wielu mężczyzn. Jak się przed nim ustrzec? O tym informuje Ogólnoświatowa akcja Movember, która trwa przez cały listopad i ma na celu podnoszenie świadomości mężczyzn o ich zdrowiu, w tym o profilaktyce raka jąder i prostaty. Symbolem akcji są wąsy, które przyciągają uwagę, dzięki czemu prowokują do dyskusji.
Niewyspani rodzice, mamy dla Was dobrą wiadomość: każde dziecko może dobrze spać już od pierwszych dni życia i można mu w tym pomóc!
Kupując specjalny dodatek tematyczny Gazety Wyborczej, śledząc portale poświęcone tematyce zdrowotnej oraz strony dedykowane mamom dowiesz się, jakie są skutki zakażenia meningokokami, dlaczego grypa może być groźna dla mamy w ciąży i zdobędziesz wiele innych cennych informacji.
Lodowiska, górka lodowa i tor do curlingu, w tym roku 100% ZIMY w Warszawie możemy spodziewać się już 30 listopada. Tego dnia startuje 7. edycja Zimowego Narodowego, czyli największego zimowego wydarzenia w Polsce.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, co jeść w ciąży, by nie mieć anemii i jakie nazwisko może nosić nowo narodzone dziecko. Przeczytaj również o tym, jak uniknąć błędów przy karmieniu piersią i dowiedz się, co czuje rodzący się maluch

Sprawdź
okladka m jak mama 1/20