Aktualności

Koniecznie sprawdź czy masz którąś z tych kaszek w domu! Państwowa Inspekcja Sanitarna wykryła, że w niektórych partiach kaszek od znanego producenta przekroczono najwyższy dopuszczalny poziom toksycznego kadmu. O jakie kaszki chodzi?
Ten film stał się hitem internetu! Dlaczego? Bo z jednej strony śmieszy, ale z drugiej strony... po prostu żenuje. Jego autor obnażył, kto z rozmówców spał na lekcjach biologii.
PIMS-TS to pediatryczny wieloukładowy zespół zapalny uznawany za powikłanie zakażenia SARS-CoV-2. Występuje u dzieci, których wcześniej przechodziły COVID-19 bezobjawowo. W połowie listopada na Pomorzu zachorowało aż 4 dzieci. Czym się objawia PIMS-T?
Dzieci nie wrócą do szkół aż do połowy stycznia. Premier Morawiecki ogłosił dziś, że zdalne nauczanie obowiązuje do świąt Bożego Narodzenia, a zaraz po nich rozpoczną się ferie, ale i one nie będą takie, jak zwykle.
Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek zapewnia, że na razie nie planowane jest zamknięcie żłobków i przedszkoli z powodu pandemii. Koronawirus wpływie natomiast na zakres materiału niezbędnego do opanowania przez maturzystów i ósmoklasistów.
Celebrytka chętnie dzieli się w sieci swoim życiem prywatnym, przywykła więc już chyba do krytyki ze strony internautek. Za co tym razem oberwało się Perfekcyjnej Pani Domu?
Od kilku tygodni wszystkie szkoły w naszym kraju będą zamknięte – takie zarządzenie ogłosił premier Morawiecki w związku z szybko rozwijającą się w Polsce i w Europie epidemią koronawirusa. Nie pracują także niektóre żłobki i przedszkola, w których kadra lub dzieci są w kwarantannie. Jak w tym czasie zapewnić dziecku opiekę?
Kiedy dzieci wrócą do szkół Minister edukacji ma nadzieję, że przynajmniej niektórzy uczniowie zaczną naukę stacjonarną na początku grudnia. Przeciwny temu jest ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej do walki z Covid-19 dr Paweł Grzesiowski.
Wytrzymałość fizyczna i sprawność to podstawa zdrowia dziecka. Jak zadbać o nie w czasie pandemii, gdy dzieci nie mają W-F-u i rzadziej wychodzą na dwór?
Mamaville Targi Online Black Weekend Między 25-29 listopada polscy projektanci, producenci i dystrybutorzy przygotują dla Was okazjonalnie niskie ceny swoich produktów, duże promocje i wyprzedaże. A w pobliżu już pobrzmiewają świąteczne dzwonki, tym bardziej warto dołączyć do Mamaville Black Weekend Online i zwyczajnie wydać mniej pieniędzy!!!
naukowcy zbadali wpływ ciężkiej pracy wykonywanej przez kobiety w ciąży na rozwój płodu, Okazało się, że nadmierny wysiłek fizyczny w ciąży może odbić się na... nadmiernej wadze nienarodzonego dziecka.
„Uczymy miłości do wody” to pierwszy kompleksowy poradnik dla rodziców niemowląt i małych dzieci. Polecamy go wszystkim rodzicom, którzy chcą zaprzyjaźnić swoją pociechę z wodą – czy to w domu, czy na basenie.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych!

Pobierz
Dziecko zakupy i my