Aktualności

Popularny syrop obniżający gorączkę u dzieci Ibufen forte został wycofany z aptek. Producent zapewnia, że to procedura prewencyjna, zaleca jednak, aby sprawdzić, czy w domu nie mamy leku z wadliwej serii.
Pierwsze w Polsce sześcioraczki są już w komplecie! Na początku września do domu przywieziono piąte maleństwo, a kilka dni później do rodzeństwa dołączyła ostatnia dziewczynka. Dla rodziców to wielka radość, ale i wiele obowiązków.
W szpitalu w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki przyszły na świat czwarte w tym roku trojaczki. Lekarze nie pamiętają tak dużych noworodków. Widok dzieci mocno ich zaskoczył!
Już w najbliższy weekend możecie wziąć udział w warsztatach, z których dowiecie się, jak chronić pszczoły, których jest w Polsce coraz mniej i jak budować domki dla tych pożytecznych owadów. A wszystko to w samym centrum Warszawy! Warsztaty organizuje marka YOPE i Fundacja Łąka.
Czujesz się zmęczona? Przytłacza cię nadmiar obowiązków? Marzysz o tym, żeby uciec od własnych dzieci, a jednocześnie masz wyrzuty sumienia, że nie poświęcasz im całego swojego czasu i energii? Znajdź chwilę na przeczytanie książki "Wypalona mama" Sheryl Ziegler i poczuj się lepiej.
W Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu przyszły na świat pięcioraczki. Taka ciąża zdarza się raz na 52 miliony urodzeń. Dzieci są skrajnymi wcześniakami, lekarze walczą o ich życie.
Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy zaczęli głośno mówić o tym, jaką drogę przeszli do rodzicielstwa. Okazuje się, że dwa lata starali się o małą Klarę, a sam poród, choć był dla nich pięknym wydarzeniem, to i wyjątkowo trudnym.
Już 22 lipca startuje promocja 2+2 gratis na produkty do opalania oraz środki odstraszające owady. Tym razem jednak Rossmann wprowadził ważną zmianę w asortymencie: w trosce o zdrowie klientów wycofane zostały produkty przeciwsłoneczne z filtrem niższym niż 10 SPF
Izabela Janachowska, lubiana prezenterka telewizyjna, od niedawna jest mamą i chętnie wspiera kobiety chcące karmić piersią. Dlatego została ambasadorką projektu, którego celem jest ustawianie foteli do karmienia w miejscach publicznych.
Kup nowy numer miesięcznika "M jak Mama" i wygraj atrakcyjne nagrody! Weź udział w konkursie "Pokoik maluszka" organizowanym przez magazyn "M jak Mama" i zdobądź fantastyczne akcesoria do pokoju dziecięcego.
„Stań na własnych nogach” – to nowa akcja firmy Rossmann zachęcająca kobiety do zakładania własnych biznesów. Zgłoszenia do programu trwają do 20 lipca. Warto, bo do wygrania są granty o łącznej wartości 60 tys. złotych.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, jaki wpływ na zdrowie mamy i dziecka ma cesarskie cięcie oraz jakie jest ryzyko ciąży po 40. roku życia. Przeczytaj również, jak wybrać najlepsze krzesełko do karmienia i jak skompletować eko-wyprawkę

Kup dostęp od 2,50 zł
okładka 10/19