Dom

Mycie glazury w kuchni czy łazience to dość upiorne zajęcie. Osad z tłuszczu lub kamienia trudno usunąć, do tego dostęp do ściany nie zawsze jest łatwy. W czyszczeniu kafelków pomoże odpowiedni produkt. Jest nie tylko skuteczny, ale i dodatkowo - masz go na pewno w domu.
Mycie paneli nie jest proste, ponieważ często zostają na nich nieprzyjemne dla oka zacieki. Aby się ich pozbyć, wystarczy samodzielnie przygotować płyn do mycia podłogi. Jest to banalnie prostek, a efekt niezwykły.
Póki za oknem ciepło, warto umyć okna przed zimą. Chociaż to nielubiana czynność większości z nas, to jednak jest sposób, który sprawi, że mycie będzie nie tylko szybkie, ale i skuteczne. Co zrobić, aby szyby błyszczały i nie miały smug? Wystarczy wlać do wody popularny produkt.
Organizer na zabawki ułatwia przechowywanie dziecięcych skarbów i zachowanie porządku w mieszkaniu. Jak ułatwić sobie przechowywanie zabawek i dlaczego organizer na zabawki to dobry pomysł?
Robaki u kota niestety zdarzają się często i to niezależnie od tego, czy domowy pupil wychodzi na zewnątrz, czy też głównie przebywa w domu. Czy robaki u kota są niebezpieczne dla dzieci?
Świnka miniaturka to nie świnka morska. Zwierzątko cieszy się coraz większą popularnością, jest inteligentne i przyjazne. Czy świnka miniaturka nadaje się dla dziecka?
Zanim założysz dziecku nowe ubranka, koniecznie je dobrze upierz! Dzięki temu unikniesz podrażnień jego wyjątkowo wrażliwej skóry. Czy zastanawiałaś się kiedyś, jaką drogę przebywa ubranko, zanim je kupisz?
Zabezpieczenia przed dziećmi to bardzo ważne elementy, które powinny znaleźć się w każdym domu. Dzięki nim można uniknąć wielu nieszczęśliwych wypadków. Jakie gadżety będą odpowiednie do twojego mieszkania? Na te inne pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym tekście.
Dla właścicieli czworonogów nie jest tajemnicą, że wychowywanie dziecka w towarzystwie zwierzaka ma wspaniały wpływ na jego rozwój. Dziecko uczy się od zwierząt między innymi: odpowiedzialności, empatii, zaufania. Potwierdziły to badania, które zostały opublikowane w czasopiśmie „Pediatric Research”.
Codziennie przeznaczamy na wykonywanie obowiązków domowych 3 godziny i 46 minut - tak wynika z przeprowadzanego przez Główny Urząd Statystyczny badania. Sprzątanie, gotowanie, opieka nad dziećmi - to prace zupełnie nieodpłatne. Ale specjaliści obliczyli ich wartość.
Dom, w którym mieszka noworodek, powinien być czysty, ale nie sterylny. Wyjałowione z wszelkich mikroorganizmów środowisko szkodzi malcowi, bo jego niedojrzały system odpornościowy nie ma możliwości, by poznać różne rodzaje bakterii, wirusów czy roztoczy i uodpornić się na nie. W efekcie dziecko, które wychowywało się w sterylnej czystości, często staje się alergikiem. Dlatego sprzątaj, ale z głową. Jakich preparatów do sprzątania powinnaś unikać, a jakie możesz stosować bez obaw?
Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Już czas, by zaplanować zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci. Zwłaszcza w czasach pandemii, szczęściarze mający własne ogródki urządzają je tak, by były spokojnym azylem do zabaw dla dzieci. A zabawa w piasku to przecież jedna z ich ulubionych. Jaka piaskownica do ogródka będzie fajna dla dzieci, a i praktyczna z punktu widzenia rodzica?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza