82-letni Roberto Cavalli został ojcem. Matka dziecka jest młodsza od projektanta o 45 lat

2023-03-10 13:26

Roberto Cavalli i szwedzka modelka Sandra Nilsson są w związku już od 13 lat. Między parą jest 45 lat różnicy. Choć projektant ma już piątkę dzieci z poprzednich związków, to mimo późnego wieku, został ojcem po raz kolejny. Na świat przyszedł właśnie wspólny syn pary - Giorgio.

Roberto Cavalli z żoną Sandrą Nilsson
Autor: Instagram @robertocavalli 82-letni projektant mody po raz kolejny został ojcem.

Wieść o narodzinach kolejnego dziecka słynnego projektanta obiegła włoskie media. Jak podaje magazyn "Novella 2000", chłopiec urodził się we Florencji tydzień temu. To już 6. potomek włoskiego multimilionera. Dla jego partnerki z kolei to pierwsze dziecko

Dowiedz się: Andropauza: jakie są objawy andropauzy i jak ją leczyć?

Adam Zdrójkowski: Ojciec nie chce być dziadkiem!

Przeczytaj też: Karol Strasburger wraz z żoną opisują trudy starań o dziecko. Mieli 72 i 35 lat, gdy urodziła się ich córka

- Sandra ma się dobrze. Dziecko, które urodziło się tydzień temu, tu, we Florencji, jest przepiękne. Móc obserwować jego narodziny, bardzo mnie to wzruszyło - mówił projektant w rozmowie z włoskim magazynem. Zdradził też, jakie imię wybrał dla swojego najmłodszego potomka.

- Jego imię to Giorgio, otrzymał je po dziadku, moim ojcu. Naziści zamordowali go podczas masakry w Cavriglii, gdy miałem cztery lata - wspominał Cavalli.

Przy okazji późnego ojcostwa znanego projektanta, więcej mówi się o innych ojcach, którzy zdecydowani się na dziecko wbrew metryce. W wieku, w którym większość mężczyzn dawno jest już dziadkami, ojcami zostali Richardowi Gere, który miał wtedy 70 lat, Marek Kondrat, będąc w wieku 68 lat, Mick Jagger, będąc w wieku 73 lat, czy Karol Strassburger mając 72 lata.

Cavalli to nie tylko wielkie nazwisko w świecie mody, ale także biznesu. Jego dom mody zajmujący się sprzedażą luksusowych ubrań i akcesoriów, a także perfum, przyniósł mu majątek w wysokości 500 milionów dolarów, co w przeliczeniu na złotówki wynosi 2 miliardy złotych.  

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza