82-letni Roberto Cavalli został ojcem. Matka dziecka jest młodsza od projektanta o 45 lat

2023-03-10 13:26

Roberto Cavalli i szwedzka modelka Sandra Nilsson są w związku już od 13 lat. Między parą jest 45 lat różnicy. Choć projektant ma już piątkę dzieci z poprzednich związków, to mimo późnego wieku, został ojcem po raz kolejny. Na świat przyszedł właśnie wspólny syn pary - Giorgio.

Roberto Cavalli z żoną Sandrą Nilsson
Autor: Instagram @robertocavalli 82-letni projektant mody po raz kolejny został ojcem.

Wieść o narodzinach kolejnego dziecka słynnego projektanta obiegła włoskie media. Jak podaje magazyn "Novella 2000", chłopiec urodził się we Florencji tydzień temu. To już 6. potomek włoskiego multimilionera. Dla jego partnerki z kolei to pierwsze dziecko

Dowiedz się: Andropauza: jakie są objawy andropauzy i jak ją leczyć?

Adam Zdrójkowski: Ojciec nie chce być dziadkiem!

Przeczytaj też: Karol Strasburger wraz z żoną opisują trudy starań o dziecko. Mieli 72 i 35 lat, gdy urodziła się ich córka

- Sandra ma się dobrze. Dziecko, które urodziło się tydzień temu, tu, we Florencji, jest przepiękne. Móc obserwować jego narodziny, bardzo mnie to wzruszyło - mówił projektant w rozmowie z włoskim magazynem. Zdradził też, jakie imię wybrał dla swojego najmłodszego potomka.

- Jego imię to Giorgio, otrzymał je po dziadku, moim ojcu. Naziści zamordowali go podczas masakry w Cavriglii, gdy miałem cztery lata - wspominał Cavalli.

Przy okazji późnego ojcostwa znanego projektanta, więcej mówi się o innych ojcach, którzy zdecydowani się na dziecko wbrew metryce. W wieku, w którym większość mężczyzn dawno jest już dziadkami, ojcami zostali Richardowi Gere, który miał wtedy 70 lat, Marek Kondrat, będąc w wieku 68 lat, Mick Jagger, będąc w wieku 73 lat, czy Karol Strassburger mając 72 lata.

Cavalli to nie tylko wielkie nazwisko w świecie mody, ale także biznesu. Jego dom mody zajmujący się sprzedażą luksusowych ubrań i akcesoriów, a także perfum, przyniósł mu majątek w wysokości 500 milionów dolarów, co w przeliczeniu na złotówki wynosi 2 miliardy złotych.  

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza