Adam Małysz po latach wyznał, czemu ma tylko jedno dziecko. "Wymknęło nam się to spod kontroli"

2023-11-29 13:13

W swoim ostatnim wpisie na Instagramie Adam Małysz niespodziewanie odniósł się do tego, dlaczego nie zdecydował się z żoną na więcej dzieci. Jego jedyną pociechą jest córka Karolina, która już wyfrunęła z rodzinnego gniazda. Teraz były skoczek tłumaczy, dlaczego nie ma ona rodzeństwa.

Adam Małysz po latach wyznał, czemu ma tylko jedno dziecko. Wymknęło nam się to spod kontroli
Autor: PHOTO ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS Adam Małysz po latach wyznał, czemu ma tylko jedno dziecko. "Wymknęło nam się to spod kontroli"

Adam Małysz od 1997 roku tworzy szczęśliwe małżeństwo z Izabelą Małysz (z domu Polok). Tego samego roku na świecie powitali córeczkę Karolinę. 31 października skończyła ona 26 lat. Od dwóch lat jest mężatką. 4 września 2021 roku w Szczyrku poślubiła Kamila Czyża.

- To już oficjalne, mam też syna! - cieszyła się wówczas Izabela Małysz, publikując zdjęcie nowożeńców na swoim koncie na Instagramie.

Czy tacy twardziele, jak Radosław Majdan lubią być tatusiami?

Adam Małysz tłumaczy, dlaczego ma tylko jedno dziecko

28 listopada były skoczek narciarski opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie z córką, które skomentował niespodziewanym wyznaniem.

„Wiele razy dostawałem od Was i mediów pytanie: dlaczego tylko jedno dziecko?” - zaczął swój wpis.

„Jeśli jest się człowiekiem, którego wiecznie nie ma w domu, to ciężko jest myśleć o większej rodzinie. Gdy urodziła się Karolina, to rozmawialiśmy z żoną, że drugie dziecko dopiero wtedy, gdy skończę karierę i będę częściej w domu, żeby móc więcej pomagać… Ale trochę wymknęło nam się to spod kontroli. Karierę zakończyłem później, niż na początku myśleliśmy, a później jeszcze przez 6 lat uczestniczyłem w rajdach samochodowych” – wytłumaczył.

Zakończył jednak optymistycznym: „Z drugiej strony, JEDNO, ale KOCHANE”.