Agnieszka Kaczorowska wyznaje gorzką prawdę o macierzyństwie. „Przytłaczające i trudne”

2023-03-23 10:47

Bardzo aktywna na Instagramie Agnieszka Kaczorowska niezmiernie rzadko mówi o cieniach rodzicielstwa. W rzeczywistości jednak życie doświadcza jej tak samo jak innych rodziców. „Ja też czasem płaczę z bezsilności. Ja też mam takie dni. Też jestem człowiekiem” – powiedziała w swoim ostatnim wywiadzie.

Agnieszka Kaczorowska wyznaje gorzką prawdę na temat rodzicielstwa. Czasem płaczę z bezsilności
Autor: Instagram/@agakaczor Agnieszka Kaczorowska wyznaje gorzką prawdę na temat rodzicielstwa. "Czasem płaczę z bezsilności"

Agnieszka Kaczorowska znana jest szerszej publiczności z roli Bożenki z telenoweli „Klan”, w której gra od dziecka po dzień dzisiejszy. Jest także zawodową tancerką. Jej występy można było podziwiać m.in. w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie występowała w roli trenerki. Szkoliła między innymi Rafała Maślaka, Nikodema Rozbickiego czy Antka Smykiewicza.

W 2018 roku gwiazda poślubiła tancerza Macieja Pelę i od razu postawiła na rodzinę. Niespełna rok po ślubie na świat przyszła jej pierwsza córka Emilka, a w 2021 roku mała Gabrysia.

Odkąd tancerka została mamą chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych na temat rodzicielstwa. Wielu obserwatorów zarzuca jej jednak to, że pokazuje je w sposób przelukrowany, nie mówiąc o trudach, jakie ze sobą niesie. W najnowszym wywiadzie z portalem Party gwiazda przyznała się jednak, że coraz częściej pojawiają się u niej małe, rodzicielskie kryzysy.

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Agnieszka Kaczorowska o trudach rodzicielstwa

Aktorka zdradziła, że tak jak inne mamy mierzy się z kryzysowymi sytuacjami w domu. „Mam dwie małe córeczki, które momentami mają swoje trudne dni” – mówi.

Przyznaje, że bywają chwile, w których mimo swojej wielkiej cierpliwości do dzieci i wdzięczności za to, że jest mamą, czuje się zrezygnowana i ma ochotę płakać. „Ja też czasem płaczę z bezsilności. Ja też mam takie dni. Też jestem człowiekiem” – podkreśla.

Równocześnie jednak mówi, że mimo tych trudów, macierzyństwo niesie ze sobą ogromne pokłady satysfakcji i szczęścia.

„Równolegle z tym, co jest przytłaczające i trudne, płynie tyle wspaniałości z bycia rodzicem i tyle można z tego czerpać dla siebie, że szkoda by było, żeby niektórzy tylko i wyłącznie ze strachu, bo znają jedną część tego wszystkiego, rezygnowali z tego, co mogliby mieć piękne” – powiedziała aktorka.

„Dzieci są najlepszymi nauczycielami siebie i życia”

Tancerka podkreśla, że dzieci są dla niej najlepszą lekcją życia.

„Ja nie jestem ideałem i nie radzę sobie zawsze. Ciągle się uczę. Bycie mamą jest najpiękniejszą z lekcji, jaką dostałam w życiu i najwspanialszą drogą do swojego rozwoju” – podkreśla.

„Dużo osób mówi o tym, że dzieci są najlepszymi nauczycielami siebie i życia i ja się z tym w 100 proc. zgadzam” – dodaje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza