Agnieszka Włodarczyk wzięła bajeczny ślub na pustyni. Wszyscy patrzą na jej suknię. „Sztos”

2023-11-30 10:05

Stało się! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w końcu się pobrali. Uroczystość odbyła się daleko od kraju – w słonecznym Dubaju. Choć należała raczej do skromnych, jej cała oprawa po prostu zachwycała. Największe poruszenie wśród fanów pary wzbudziła jednak suknia panny młodej.

Agnieszka Włodarczyk wzięła bajeczny ślub na pustyni. Wszyscy patrzą na jej suknię. „Sztos”
Autor: instagram/@agnieszkawlodarczykofficial Agnieszka Włodarczyk wzięła bajeczny ślub na pustyni. Wszyscy patrzą na jej suknię. „Sztos”

Agnieszka Włodarczyk i triatlonista Robert Karaś są parą od 2020 roku. Poznali się przypadkowo w mediach społecznościowych. „Wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną i szukałem swojego miejsca, miałem bardzo trudny czas. Przez przypadek zgadałem się z Agą i spotkaliśmy się na winie. Potem zaczęliśmy codziennie rozmawiać, spotykać się i zaczęliśmy być razem” – opowiadał sportowiec początki ich znajomości w wywiadzie dla kanału „Jazda z wujaszkiem” w serwisie YouTube.

W lipcu 2021 roku na świat przyszedł ich synek Milan.

O tym, że para planuje w tym roku ślub wiadomo było z zapowiedzi Roberta. W marcu sportowiec został zapytany przez internautów, czy planuje sformalizować związek z Agnieszką Włodarczyk. "Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę" — odpowiedział im wówczas.

W co się bawi z synem Radosław Majdan?

Bajeczny ślub w Dubaju. Agnieszka Włodarczyk wyglądała zjawiskowo

Wszystko na to wskazuje, że cała ceremonia już za nimi. Odbyła się w środę 29 listopada na pustyni w Dubaju. Jeszcze tego samego dnia zakochani opublikowali na Instagramie kilka pamiątkowych ujęć opatrując je hasztagiem just married (ang. nowożeńcy).

Uroczystość zorganizowana była w stylu boho, bez przepychu i zbędnych dekoracji. Samo otoczenie natury było wystarczającą oprawą. Wzrok wszystkich przykuwała także stylizacja pary. Robert Karaś wystąpił w białych spodniach z podwiniętą nogawką, brązowych mokasynach i białym t-shircie. Wisienką na torcie była zaś stylizacja panny młodej. Jej ażurowa suknia wręcz zapierała dech w piersiach, a kowbojskie dodatki dodawały jej pikanterii.

Pod zdjęciami pary posypało się mnóstwo komplementów.

„Ale boska suknia. Bosko państwo wyglądacie, bez przepychu a z klasą. Ten podkoszulek pana męża ma więcej klasy i elegancji niż fraki, garnitury i i inne mundury”.

„Najpiękniejsza sukienka ślubna jaka widziałam dużo szczęścia”.

„Boho styl sztos , tak niby skromnie bez zbędnych świecidełek, a jednak z klasą i stylem. Idealnie to do was pasuje”.

„Jak cudownie wyglądasz Agnieszko! Chyba się popłaczę.... W życiu nie widziałam tak oryginalnej kreacji ślubnej! Boskość” – pisali.

„No powiem wam, że nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszej sukni” – skomentowała aktorka.

Oprócz komplementów posypały się oczywiście gratulacje. Wiele z nich od znajomych i przyjaciół pary.

„Ale super wiadomość. Gratulacje dla was” – napisała Paulina Krupińska.

„Kooooocham!!! Aga, Robert, szczęśliwości, radości, pięknego życia Wam” – Hanna Lis.

„Gratulacje! Dużo szczęścia i pięknego życia życzę” – Olga Frycz.

Zobaczcie, jak prezentowali się nowożeńcy:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza