Olga Bołądź jest w ciąży, już nie ukryje brzuszka. Swój sekret zdradziła podczas wielkiej gali

2022-12-07 10:09

Olga Bołądź, znana i lubiana aktorka, pokazała się na Gali Polsatu z widocznym ciążowym brzuszkiem. Na pytania reporterów odpowiadała potakując głową. Aktorka oczekuje drugiego dziecka.

Olga Bołądź
Autor: screen/instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź kilka lat temu zagrała w poruszającym filmie o Agacie Mróz, znana jest również z komedii romantycznych i seriali, dlatego nie mogło jej zabraknąć na Gali jednej z największych polskich stacji telewizyjnych. W czasie imprezy pozowała na ściance, jak wiele innych jej koleżanek i kolegów, ale to ona przykuła uwagę wszystkich reporterów.

To już drugie dziecko Olgi

Olga Bołądź pokazała się na wtorkowej gali Polsatu w czarnej marszczonej sukience, która doskonale opinała sie na jej ciążowym brzuszku, Aktorka przyznała dziennikarzom, ze oczekuje dziecka, To już druga pociecha gwiazdy - Olga ma 9-letniego synka Bruno ze związku z jej poprzednim partnerem. Obecnie aktorka związana jest z Jakubem Chruścikowskim i to on jest ojcem drugiego dziecka aktorki.

Początkowo Olga ukrywała swój związek, ale od jakiegoś czasu pokazuje się z Kubą i synkiem w mediach społecznościowych. Także podczas gali nie kryła już dłużej ich wspólnego sekretu, lecz pozowała fotoreporterom z dłońmi obejmującymi ciążowy brzuszek. Gratulujemy aktorce i jej partnerowi.  

Czytaj również: Ciężarna Dominika Gwit chudnie w oczach. Pokazała najnowszą ciążową sesję

Gwiazdy, które wcześnie zostały mamami [najmłodsze miały 17 lat!]