Al Pacino znów zostanie ojcem. Przyszła mama jest od niego pół wieku młodsza

2023-06-01 12:12

Al Pacino po raz czwarty zostanie tatą. Wieść o tym, że spodziewa się dziecka obiegła świat krótko po tym, jak radosną nowinę o narodzinach dziecka ogłosił jego kolega po fachu, 79-letni Robert De Niro.

Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty. Jego 29-letnia partnerka jest w ciąży
Autor: PHOTO BY ANDY KROPA/INVISION/AP Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty. Jego 29-letnia partnerka jest w ciąży

All Pacino to amerykański aktor, producent filmowy i reżyser. Zasłynął z ról w kultowych produkcjach, takich jak “Ojciec chrzestny” czy “Człowiek z blizną”. Al Pacino otrzymał także Oscara za rolę podpułkownika Franka Slade’a w dramacie “Zapach kobiety”.

Jak przygotować plan porodu?

Al Pacino zostanie tatą 

Huczne doniesienia o oczekiwaniu na potomka hollywoodzkiego aktora początkowo pojawiły się w specjalizującym się w wiadomościach o celebrytach amerykańskim portalu “TMZ”. Z kolei magazyn "People" informacje te potwierdził rzecznik 83-letniego aktora.

Dzieci Ala Pacino

Al Pacino ma już trójkę dzieci - córkę Julie Marie ze związku z Jan Tarrant oraz bliźnięta: syna Antona Jamesa i córkę Olivię ze związku z Beverly D’Angelo.

Aktor podkreśla, jak ważną rolę w zmianie życiowej perspektywy odegrało przyjście na świat jego potomków.

“Dzieci zmieniły moją perspektywę. Czuję się za nie odpowiedzialny. Zanim pojawiły się na świecie byłem zajęty sobą, a aktorstwo było dla mnie wszystkim. Teraz, dzięki nim, stanowi ono jedynie małą część mojego życia” - wyznał aktor w jednym z wywiadów dla “The Guardian”. 

Kim jest partnerka Ala Pacino?

83-letni Al Pacino jest teraz w związku z o ponad 50 lat młodszą kobietą o nazwisku Noor Alfallah. Noor jest producentką filmową i ma 29 lat. Wcześniej była związana z Mickiem Jaggerem i jak mówiły osoby z jej bliskiego otoczenia, Noor w przeszłości często wiązała się z mężczyznami starszymi od siebie.

Partnerka aktora jest w ósmym miesiącu ciąży. Jak podaje BBC, para jest razem od czasu wybuchu pandemii COVID-19. Wtedy po raz pierwszy zostali przyłapani na wspólnej kolacji.