Al Pacino znów zostanie ojcem. Przyszła mama jest od niego pół wieku młodsza

2023-06-01 12:12

Al Pacino po raz czwarty zostanie tatą. Wieść o tym, że spodziewa się dziecka obiegła świat krótko po tym, jak radosną nowinę o narodzinach dziecka ogłosił jego kolega po fachu, 79-letni Robert De Niro.

Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty. Jego 29-letnia partnerka jest w ciąży
Autor: PHOTO BY ANDY KROPA/INVISION/AP Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty. Jego 29-letnia partnerka jest w ciąży

All Pacino to amerykański aktor, producent filmowy i reżyser. Zasłynął z ról w kultowych produkcjach, takich jak “Ojciec chrzestny” czy “Człowiek z blizną”. Al Pacino otrzymał także Oscara za rolę podpułkownika Franka Slade’a w dramacie “Zapach kobiety”.

Jak przygotować plan porodu?

Al Pacino zostanie tatą 

Huczne doniesienia o oczekiwaniu na potomka hollywoodzkiego aktora początkowo pojawiły się w specjalizującym się w wiadomościach o celebrytach amerykańskim portalu “TMZ”. Z kolei magazyn "People" informacje te potwierdził rzecznik 83-letniego aktora.

Dzieci Ala Pacino

Al Pacino ma już trójkę dzieci - córkę Julie Marie ze związku z Jan Tarrant oraz bliźnięta: syna Antona Jamesa i córkę Olivię ze związku z Beverly D’Angelo.

Aktor podkreśla, jak ważną rolę w zmianie życiowej perspektywy odegrało przyjście na świat jego potomków.

“Dzieci zmieniły moją perspektywę. Czuję się za nie odpowiedzialny. Zanim pojawiły się na świecie byłem zajęty sobą, a aktorstwo było dla mnie wszystkim. Teraz, dzięki nim, stanowi ono jedynie małą część mojego życia” - wyznał aktor w jednym z wywiadów dla “The Guardian”. 

Kim jest partnerka Ala Pacino?

83-letni Al Pacino jest teraz w związku z o ponad 50 lat młodszą kobietą o nazwisku Noor Alfallah. Noor jest producentką filmową i ma 29 lat. Wcześniej była związana z Mickiem Jaggerem i jak mówiły osoby z jej bliskiego otoczenia, Noor w przeszłości często wiązała się z mężczyznami starszymi od siebie.

Partnerka aktora jest w ósmym miesiącu ciąży. Jak podaje BBC, para jest razem od czasu wybuchu pandemii COVID-19. Wtedy po raz pierwszy zostali przyłapani na wspólnej kolacji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza