Alex z Rzeszowa robi karierę w świecie mody. Jak wygląda jego codzienność? [FILM]

2014-08-11 13:58

4-letni Alex z Rzeszowa podbił serca wszystkich znawców mody. Chłopiec jest twarzą sklepu odzieżowego, ma swój blog i fanpejdże w sewisach społecznościowych, chadza po londyńskich wybiegach. Jak wygląda jego codzienność?

Hobby dziecka
Autor: x-news 4-letni Alex robi karierę w świecie mody. Na co dzień jest zwyczajnym dzieckiem?

Dla 4-latka z Rzeszowa to może być początek wielkiej kariery albo wspaniała przygoda. Mały Alex staje się coraz bardziej rozchwytywanym dzieckiem w świecie mody. Stał się już twarzą znanej sieci odzieżowej, a jego zdjęcia pojawiają się w magazynach w różnych krajach świata.

Alex z Rzeszowa chodzi po londyńskich wybiegach. Zobacz ZDJĘCIA >>

Jak wygląda codzienność 4-latka? - Staram się, aby kariera nie wpływała na życie Alexa. Chodzi normalnie do przedszkola, a zdjęcia robimy w wolnym czasie - mówi Izabela Tomaszek, mama Alexa.

Czy stylizacje chłopca do przedszkola są równie wymyślne, co te szykowane do zdjęć? - Nie, ubierając syna do przedszkola, zwracam uwagę przede wszystkim na to, czuł się komfortowo - śmieje się mama.

x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza