Baby boom wśród gwiazd. Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

2016-12-22 16:00

Baby boom wśród gwiazd nadal trwa. W 2016 roku wiele znanych osób zostało rodzicami po raz pierwszy. Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Sienkiewicz czy Rozalia Mancewicz to tylko niektóre z nich. Oprócz informacji o gwiazdach, które zostały rodzicami w 2016 roku pojawiły się wiadomości o celebrytach, którzy dopiero spodziewają się dziecka. Zobacz, która ze znanych osób została rodzicem w 2016 roku, a kto dopiero spodziewa się dziecka!

Ciąża
Autor: thinkstockphotos.com

W 2016 roku na świat przyszło statystycznie o ponad 14 tysięcy więcej dzieci niż w roku poprzednim. Baby boom nie ominął również gwiazd. Wiele z nich zostało rodzicami w 2016 roku, a niektóre dopiero spodziewają się dziecka, o czym poinformowały właśnie w tym roku. Gwiazdy i celebrytki chętnie mówią o swoich ciążąch, dzielą się doświadczeniami, a o porodzie najczęściej informują za pomocą mediów społecznościowych.

Które gwiazdy zostały rodzicami w 2016 roku?

W 2016 roku mamami zostały Anna Guzik, Agnieszka Sienkiewicz, Kasia Burzyńska, Rozalia Mancewicz, Aleksandra Hamkało, Anna Czartoryska, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Ferenstein-Kraśko i Kasia Kępka. Ten rok to również narodziny dzieci gwiazd znad oceanu. Swoje dzieci powitały na świecie Anne Hathaway, Kelly Clarkson i Chelsea Clinton.

Zobacz również kalkulator dni płodnych >>

Sławne mamy, które urodzą w 2017 roku

Niektóre ciąże gwiazd są ogromnym medialnym wydarzeniem, jak było to w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej, która urodziła swojego syna w 2014 roku. Taka sama sytuacja będzie zapewne dotyczyła ciąży Anny Lewandowskiej. W końcu wiadomość o tym, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka była newsem numer jeden nie tylko w świecie show-biznesu, ale też sportu. A szczęśliwą nowinę chętnie udostępniły media na całym świecie. Oprócz sportowej pary narodzin dziecka spodziewają się również inne gwiazy i celebrytki. W 2016 roku w ciąży są polskie aktorki Małgorzata Socha, Anna Kerth, Marta Juras, dziennikarka Agnieszka Wesołowska i właścicielka marki biżuterii Ania Kruk oraz światowej sławy gwiazdy, takie jak: Natalie Portman, Pink, Amanda Seyfried, Irina Shayk i Janet Jackson.

Ciąża Anny Lewandowskiej. Jak wygladała Anna Lewandowska w pierwszych miesiącach ciąży? >>

Katarzyna Kępka z córką Jagienką

 Rozalia Mancewicz i syn Henryk

 Katarzyna Burzyńska z synem Henrykiem

 Paulina Sykut-Jeżyna i córka Róża

 Agnieszka Sienkiewicz w kwietniu urodziła córkę, Zosię

 W 2017 roku mamami zostaną:

Anna Lewandowska

 Anna Kerth