Bohaterowie "Harrego Pottera" jako małe dzieci. Niektórych naprawdę trudno rozpoznać

2022-12-16 13:40

Przygody Harrego Pottera i jego przyjaciół zaczynają się, gdy ten słynny czarodziej kończy 11 lat. Nie wiemy zatem z filmu, jak wyglądał Harry i inni bohaterowie tej popularnej serii filmów w czasach swojego wczesnego dzieciństwa. Teraz możemy się tego dowiedzieć – jeden z ilustratorów sportretował ich jako małe dzieci. Ciekawe czy rozpoznacie wszystkich?

Bohaterowie Harrego Pottera jako maluszki. Słodki Harry, Hermiona w kucykach, ale najlepsza jest mama Rona
Autor: Instagram/@benmornin Bohaterowie "Harrego Pottera" jako maluszki. Słodki Harry, Hermiona w kucykach, ale najlepsza jest mama Rona

Harry Potter w dniu swoich 11. urodzin dowiaduje się od Hagrida, posłańca Dumbledore'a, że jest czarodziejem, a jego rodzice nie zginęli w wypadku samochodowym, jak mu przez całe życie wmawiał wuj z ciotką. Dostaje także zaproszenie do Hogwartu - szkoły magii i czarodziejów. Tam poznaje swoich przyjaciół Hermionę Granger i Rona Weasley’a. To, jak słynnie bohaterowie wyglądali w swoim wczesnym dzieciństwie, nie zostało pokazane w filmie. W scenach retrospektywnych z udziałem rodziców Harry'ego występuje tylko mały Harry jako niemowlę, ale już jako kilkulatka go nie znamy. Teraz mamy okazję nadrobić te zaległości.

Zobacz także: "Wpadła bomba do piwnicy..." Pamiętasz jak to leciało? 10 kultowych wyliczanek, których musisz nauczyć swoje dziecko

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40

Bohaterowie „Harrego Pottera” jako maluszki

Ilustrator znany na Instagrmie jako @benmornin przygotował urocze portrety głównych bohaterów filmów o Harrym Potterze z czasów, gdy byli maluszkami. Sportretował nie tylko rówieśników Harrego, ale także jego nauczycieli, rodziców kolegów, rodzinę oraz postacie zwierzęce. Fani serii nie będą raczej mieli problemów z rozszyfrowaniem, kto jest kim. Więcej kłopotów sprawi przypomnienie ich imion i nazwisk.

Rozpoznaliście wszystkich? Kto waszym zdaniem jest najsłodszy?

Zobacz także: Sądzisz, że dobrze pamiętasz bohaterów dawnych dobranocek? W tym teście nie masz szans

Nasi Partnerzy polecają