Ciąża Anny Lewandowskiej. Jak wyglądała Anna Lewandowska w pierwszych miesiącach ciąży?

2016-12-08 9:17

Wiadomość, że Anna Lewandowska jest w ciąży ogłosił Robert Lewandowski podczas jednego z meczów Ligii Mistrzów. Mistrzyni karate i jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness długo zwlekała z ogłoszeniem informacji o ciąży. Zobaczcie, jak wyglądała Anna Lewandowska w pierwszych miesiącach ciąży!

Anna Lewandowska Instagram.com
Autor: materiały prasowe|Instagram/Anna Lewandowska Fot. Anna Lewandowska Instagram.com

Anna Lewandowska spodziewa się swojego pierwszego dziecka. O ciąży poinformował Robert Lewandowski podczas meczu Ligi Mistrzów Bayernu Monachium z Athletico Madryt piłkarskim zwyczajem polegającym na włożeniu kciuka do buzi, a piłki pod koszulkę tuż po strzelonym golu. Ten gest powiedział wszystko! W świecie piłkarskim oznacza, że para spodziewa się dziecka. Fitnesska i żona Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, szybko potwierdziła tę informację i jak się okazuje jest już w 5. miesiącu ciąży. Przez pierwsze miesiące mistrzyni karate udało się ukryć tę dobrą nowinę bez wzbudzania jakichkolwiek podejrzeń. Wszystko wskazuje na to, że termin porodu Anny Lewandowskiej został wyznaczony na kwiecień 2017. 

Czytaj: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami - zobacz małą Klarę!

Co Anna Lewandowska sądzi o macierzyństwie?

Zanim pojawiła się oficjalna informacja o ciąży Anny Lewandowskiej, w mediach od czasu do czasu pojawiały się spekulacje i pytania dotyczące potomstwa i macierzyństwa. Trenerka zawsze odpowiadała na nie, ze spokojem informując, że w przyszłości oboje z Robertem chcą mieć dzieci. W niedawnej rozmowie z Super Expressem przyznała: Kochamy dzieci i bardzo chcemy mieć swoje. Jednocześnie w wielu wywiadach pojawiały się informacje na temat trudnego momentu w życiu mistrzyni karate. Podczas wizyty w programie Magdy Mołek Anna Lewandowska zdradziła, jak wyglądała jej sytuacja materialna, kiedy opuścił ich ojciec: Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. Dodała jeszcze: Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. To była największa szkoła życia.

W wywiadach Anna Lewandowska podkreślała, że planują z mężem założyć rodzinę, ale często odnosiła się też do modelów wychowawczych, jakie stosują współcześni rodzice. I wielokrotnie podkreślała fakt, że trudno wychować dziecko w zamożnym domu, tak aby nie wpaść w pułapkę kupowania. W wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską dla magazynu Gala wyznała: Trzeba być bardzo czujnym, żeby nie wpaść w pułapkę kupowania, tego, że dziecko ma wszystko i na wszystko sobie może pozwolić. Dzieci się gubią, kiedy żyją w świecie, gdzie nie ma jasnych zasad, zakazów, nakazów, gdzie jedynym wyznacznikiem tego, co jest fajne, a co nie, są pieniądze. Przerażają mnie rodzice, którym się wydaje, że jak dziecku pod względem materialnym niczego nie brakuje, to wystarczy. (...) Dziś pieniądze są, a jutro może ich nie być, trzeba twardo stąpać po ziemi i liczyć na siebie, pozostać niezależnym. Jedno jest pewne będą oni świadomymi rodzicami, którzy chcą wszystkiego co najlepsze dla dzieci.

Biorąc pod uwagę fakt, że w życiu Państwa Lewandowskich sport jest na tak ważnej pozycji z całą pewnością będzie on obecny również w życiu ich dzieci. Jednak jak powiedział Robert Lewandowski w jednym z wywiadów tuż po ogłoszeniu informacji o ciąży, nie będzie żadnej presji wywieranej na dziecko dotyczącej ewentualnej kariery sportowej.

Anna Lewandowska w pierwszych miesiącach ciąży

Anna Lewandowska, autorka bloga "Healthy plan by Ann" , w pierwszych miesiącach ciąży nie zrezygnowała z aktywności fizycznej i codziennych treningów. Popularna trenerka fitness od lat propaguje zdrowy styl życia z aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą. Teraz będzie mogła jeszcze lepiej doradzać przyszłym mamom w kwestii zdrowego trybu życia inspiracje czerpiąc z własnego doświadczenia. Wiadomość o ciąży jest dla fanów dużym zaskoczeniem. Mimo dużej ilości zdjęć, jakie Anna Lewandowska publikuje na Facebooku i Instagramie nikt nie spodziewał się, że trenerka jest w ciąży. Oczywiście pomogły w tym umiejętnie dobierane stylizacje maskujące rosnący brzuszek. Tak Ania Lewandowska wygląda w ciąży!

Ile przytyjesz w ciąży? Rozwiąż test i sprawdź! >>