Co robić z dzieckiem w Warszawie 16-19.05? Koniecznie zawitajcie na Targi VIVELO!

2024-05-13 12:59

Szukasz pomysłów na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem w Warszawie w dniach 16-19 maja 2024 roku? Koniecznie odwiedź Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym! To idealna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zabawę z edukacją i rozbudzić w dziecku pasję do czytania.

bolek i lolek targi vivelo
Autor: ARTUR HOJNY / SE

Jeśli szukasz pomysłów na to, jak spędzić czas z dzieckiem w stolicy w najbliższy weekend, odpowiedź wydaje się oczywista: na targach książki i mediów VIVELO! Od czwartku do niedzieli PGE Narodowy - gdzie odbywa się to wydarzenia - zamieni się w najważniejszy punkt na kulturalnej mapie stolicy.

Zastanawiasz się, czy skorzystać z oferty targów, ale jako rodzic nie jesteś pewien, czy twoje dzieci nie będą się nudzić? Na szczęście nie ma takiej możliwości! Dla najmłodszych uczestników targów VIVELO powstała strefa VIVELO KIDS: ogromna przestrzeń wypełniona zabawkami, grami planszowymi, puzzlami i innymi atrakcjami, gdzie dzieci mogą bawić się do woli. Oprócz tego czekają je animacje z ulubionymi bohaterami bajek, gry i konkursy z nagrodami. Na scenie VIVELO KIDS odbędą się interaktywne spektakle teatralne dla dzieci, a oprócz tego młodzi uczestnicy będą mogli rozwijać własną kreatywność: do wyboru będą mieli warsztaty tworzenia komiksów, pisania bajek, malowania twarzy i wiele innych.

Przewidziane są również spotkania z ulubionymi autorami książek dla dzieci. Na scenie VIVELO KIDS wystąpią m.in.:

  • Grzegorz Kasdepke (autor książek "Dawid i Sierotka", "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai", "Tygrys Lubi Truskawki")
  • Joanna Jagieła (autorka książek "Tupcio Chrupcio", "Przygody Gangu Słodziaków", "Detektyw Szymon")
  • Marcin Pałasz (autor książek "Pluszowy Miś", "Kot w butach", "Zaczarowana Gruszka")
  • Anda Gawrońska (autorka książek "Pomidorowa wojna", "Kosmiczna awantura", "Kot Nieuczesany")
  • Grzegorz Gruszka (autor książek "Okruszek", "Pięciopsi", "Wierszyki na każdy dzień")
  • Agnieszka Tyszkiewicz (autorka książek "Zosia i spółka", "Pierwsze czytanki", "Poczytaj mi, mamo")

To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na dzieci na Targach VIVELO. Oprócz tego, na stoiskach wystawców dzieci będą mogły obejrzeć nowości wydawnicze, wziąć udział w konkursach i otrzymać autografy od ulubionych autorów. Więcej informacji i pełny program każdego z czterech dni targów dostępny jest na oficjalnej stronie wydarzenia.