Park Julinek zaprasza na "Czarodziejski długi weekend". Magiczne show dla całej rodziny

2022-08-11 13:07

Park Julinek zaprasza na 3 dni świetnej zabawy. Podczas zbliżającego się długiego weekendu na dzieci i dorosłych czeka moc atrakcji w iście czarodziejskiej odsłonie. Swoje umiejętności zaprezentuje iluzjonista Maciej Pęda oraz Michał „Shao” Szałucho – TOTEM znany m . in. z programu Mam Talent.

Czarodziejski długi weekend w Parku Julinek
Autor: materiały prasowe Czarodziejski długi weekend w Parku Julinek

Z myślą o najmłodszych miłośnikach czarów i iluzji, słynny iluzjonista Maciej Pęda, przygotował pokaz, w którym wykorzystywane są kolorowe, wesołe i zaczarowane gadżety! Pojawią się między innymi czarodziejskie różdżki, czapka prawdziwego maga, kolorowanki, balony i wiele więcej!

Pokaz cyrkowych umiejętności na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nietypowych rekwizytów jak buugengi, koła w kołach oraz autorskich, stworzonych przez artystę rozwiązań, zaprezentuje Michał „Shao” Szałucho – TOTEM. Shao – to postać o wielu twarzach, tworząca niezwykły klimat, znana m.in. z programu Mam Talent!

Typowo familijne show przygotował Maciej Pęda, iluzjonista. „Stand up Magic” to humorystyczny występ przeplatany efektownymi trikami karcianymi, manipulacjami różnymi przedmiotami, żonglerką i suchymi żartami. Iluzjonista sprawi, że każdy, nawet najtrudniejszy widz, będzie bawił się świetnie! Zapraszamy całe rodziny!

Zatem - różdżki w dłoń, czarodziejskie kapelusze na głowę i bawmy się przez cały długi weekend!

Przeczytaj: Bon turystyczny: 20 miejsc gdzie można go wykorzystać w jeden dzień bez noclegu

Czarodziejski długi weekend w Parku Julinek
Autor: materiały prasowe Czarodziejski długi weekend w Parku Julinek

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Wyjątkowy park wodny zaprasza

Nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

  • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury.
  • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos.
  • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla.
  • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Przeczytaj także: Parki rozrywki dla dzieci w Polsce: do którego parku rozrywki wybrać się z dzieckiem?