Czy Małgorzata Tomaszewska urodziła? Nagle w nocy pokazała nagranie z porodówki

2024-01-14 11:17

Fani Małgorzaty Tomaszewskiej, która jest w zaawansowanej ciąży z niecierpliwością oczekują na wieści o tym, że ich ulubiona prezenterka już urodziła. Poprzedniej nocy dziennikarka w relacji na Instagramie opublikowała filmik ze szpitala. Czyżby to oznaczało, że jej córeczka już spieszy się na ten świat?

Czy Małgorzata Tomaszewska urodziła? Nagle w nocy pokazała nagranie z porodówki
Autor: screen Instagram @malgorzata_tomaszewska Czy Małgorzata Tomaszewska urodziła? Nagle w nocy pokazała nagranie z porodówki

Małgorzata Tomaszewska jest już mamą 6-letniego Enzo, którego chętnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych. O tym, że jest w ciąży z drugim dzieckiem gwiazda poinformowała 3 sierpnia na swoim Instagramie. "Kochani, chciałam się z wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem" - napisała wtedy, publikując jednocześnie swoje wakacyjne zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

Małgorzata Tomaszewska w ciąży z córeczką

Wiadomo, że tym razem prezenterka oczekuje narodzin córeczki. Informację o tym dziennikarka przekazała swoim fanom w mediach społecznościowych dzieląc się słodkimi ujęciami z przyjęcia gender reveal. „Marzenia się spełniają. Czekamy Maleńka” – napisała wówczas w poście.

Jak przygotować plan porodu?

Prezenterka chroni swojej prywatności i niechętnie o niej opowiada. Bardzo oszczędnie informuje swoich fanów o przebiegu ciąży i przygotowaniach do porodu. Kilka razy jednak zrobiła wyjątek.

W październiku skarżyła się na to, że dopadło ją zapalenia zatok. Zaś w listopadzie zaniepokoiła wszystkich wiadomością, że zachorowała na ospę wietrzną. Choroba ta, choć często postrzegana jako łagodna, może stanowić poważne ryzyko, zwłaszcza w ciąży.

"Dzień dobry kochani. Ja dziś w nastroju mocno słabym, bo mam ospę wietrzną. Nie wiem, co jeszcze w tej ciąży mi się przyplącze, ale tym razem jest to ospa. Na szczęście jesteśmy daleko po 20. tygodniu, podobno do 20. jest najbardziej niebezpieczna. Tygodnia ciąży oczywiście. No więc mam nadzieję, że jakoś obędzie się bez komplikacji. Już oczywiście mam krostki - o tu mam taką dużą - jest ich więcej. Leczę się, uważajcie, bo podobno ospa panuje i jest jej bardzo dużo. Uważajcie" - apelowała w nagraniu umieszczonym na Instastories.

Małgorzata Tomaszewska już urodziła?

Po tych zdrowotnych przejściach, gwiazda stara się, jak najwięcej wypoczywać i dbać o siebie i maleństwo. Jej fani zaś z niecierpliwością oczekują na szczęśliwe rozwiązanie. Poprzedniej nocy gwiazda opublikowała na InstaStorys krótkie nagranie z porodówki, które postawiło na baczność jej obserwatorów. Wszyscy myśleli, że prezenterka właśnie zaczęła rodzić.

Tymczasem ona chciała przekazać światu ważne przesłanie na temat wielkiej siły rodzących kobiet.

"Ludzkie ciało może znieść tylko 45 jednostek bólu, ale w trakcie porodu kobieta może wytrzymać aż 57 jednostek. (...) Nigdy nie mów kobiecie, że czegoś nie może. Tylko kobieta może tańczyć z dwoma bijącymi sercami i oddychać z czterema płucami" - słyszymy na filmie.

Wygląda na to, że Małgorzata Tomaszewska już intensywnie myśli o porodzie i mentalnie się do niego przygotowuje.

Na końcówce ciąży życzymy dużo zdrowia i spokoju.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza