Dereszowska pokazała dzieciom zabawę z dawnych czasów. Internauci oburzeni: "To niebezpieczne"

2022-12-22 12:24

W listopadzie 2021 roku Anna Dereszowska urodziła swoje trzecie dziecko. Ojcem maleństwa jest jej wieloletni partner, z którym ma już syna - 7-letniego Maksa. Gwiazda jest też mamą 14-letniej Leny, której ojcem jest aktor Piotr Grabowski. Ostatnio pokazała wideo z rodzinnych chwil ze swoją trójką dzieci i... mocno jej się oberwało od internautów.

Anna Dereszowska
Autor: Instagram/ @dereszowska Dereszowska pokazała filmik z zimowych harców z dziećmi.

Ostatnio 41-letnia aktorka z całą rodziną spędzała czas na Mazurach. Wyjechała tam na ostatnie mroźne i śnieżne dni, przed roztopami. Dereszowska nie raz już mówiła, że lubi uwieczniać swoje życie z dziećmi na filmach i fotografiach. 

Żyję bardzo intensywnie i moja pamięć jest dziurawa, dlatego rejestruję wiele momentów. Doświadczenie z Leną pokazało mi, że trzeba nagrywać dużo filmów z dziećmi, gdy są małe - mówiła Dereszowska kilka lat temu, w wywiadzie dla miesięcznika M jak mama. 

Jedną z takich wideo-relacji po wizycie na Mazurach wrzuciła na swój Instagram. I się zaczęło. Internauci tak skrytykowali jej zachowanie, że aż usunęła filmik. 

Anna Dereszowska w ciąży. „Jestem mamą po 40-stce i odczuwam już trudy tego stanu”

Dowiedz się: Tragedia na zamarzniętym jeziorze. Bohaterski 10-latek skoczył ratować 3 dzieci, niestety sam zginął

Na wspomnianym wideo widać było, jak cała rodzinka korzysta z zimowych atrakcji i... bawi się na zamarzniętym jeziorze. Opisała je w Instagramowym poście: "Piękniejszej zimy na Mazurach nie mogliśmy sobie wymarzyć". Internauci nie zachwycali się jednak bajkowymi widokami. Zamiast tego pojawiło się mnóstwo głosów o nieodpowiedzialności aktorki. 

- To chyba nie był najlepszy pomysł.

- Jako dzieci tak robiliśmy, ale teraz wiem, jakie to niebezpieczne.

- Widoki piękne, ale jak widzę te harce na lodzie, to mnie dreszcze przechodzą.

- Nieodpowiedzialne zachowanie.

Dereszowska próbowała się wybronić, pisząc w odpowiedzi: "Oczywiście, że trzeba uważać. Tylko sprawdzone miejsce, gdzie wiadomo, ile cm!". Ostatecznie jednak skasowała wideo. 

Zobacz: Ferie zimowe w mieście: 7 niebanalnych pomysłów

Instagram/ @dereszowska
Autor: Instagram/ @dereszowska Instagram/ @dereszowska
Instagram/ @dereszowska
Autor: Instagram/ @dereszowska Instagram/ @dereszowska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza