Donald Tusk zdradził imię najmłodszej wnuczki. Kasia Tusk milczała przez dwa lata

2023-06-05 10:38

Podczas marszu zorganizowanego 4 czerwca w Warszawie Donald Tusk zdradził imię najmłodszej córki Kasi Tusk. Córka byłego polityka znana jest z tego, że pilnie strzeże swojej prywatności, dlatego przez 2 lata ukrywała, jakie imię nosi jej młodsza córeczka.

Kasia Tusk
Autor: Make Life Easier/Instagram Kasia Tusk jest mamą dwóch dziewczynek.

Kasia Tusk jest mamą dwóch córek. Starsza dziewczynka ma na imię Lilka, imię młodszej do tej pory było owiane tajemnicą. Blogerka i właścicielka marki modowej strzeże swojej prywatności i pokazuje w social mediach tylko jej fragmenty. I choć pokazuje dziewczynki, to nigdy nie ujawniła ich danych personalnych.

Donald Tusk zdradził imię wnuczki

4 czerwca na marszu w Warszawie Donald Tusk zdradził jednak imię młodszej córeczki Kasi Tusk. Polityk powiedział, że walczy o wolną Polskę i że robi to nie tylko dla młodego pokolenia, ale i dla najbliższych. 

– Ja też jestem dzisiaj z wami i będę każdego dnia, noc i dzień, do dnia wyborów. Wszędzie tam, gdzie będziemy bili się o wolną Polskę, o lepszą przyszłość dla Polaków. Będę cały czas pamiętał, że robię to dla waszych Aguś, dla waszych Michałków, dla mojej Lilki, Marysi, Mateuszka, Mikołaja, dla waszych dzieci, dla waszych wnuków, dla was wszystkich. Po to jest ta walka. Po to dzisiaj maszerowaliśm" - powiedział lider opozycji.

Jakie imię nosi córeczka Kasi Tusk?

Jak zdradził polityk, imię młodszej córki blogerki to Maria. Starsza dziewczynka nosi imię Lilka, dlatego wybór imienia dla młodszej może wydawać się zaskakujący.

Maria to jednak tradycyjne, pięknie imię, którego znaczenie brzmi "napawać radością". Można je zdrabniać na wiele sposobów i będzie dobrze nosiło się przez lata. Mikołaj i Mateuszek, o których wspomniał polityk w dalszej kolejności, to synowie Michała Tuska, brata Kasi Tusk. 

Czytaj: 24 tradycyjne, ale nie przestarzałe imiona dla dziewczynek